Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Абітурієнт кафедри дошкільної освіти До уваги АБІТУРІЄНТІВ 2024 спеціальності 012 Дошкільна освіта Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова!

🥰💓👼 Вихователь – це не тільки про діяльність з дітьми, а й про здатність і вміння віддати всього себе, без залишку маленьким особистостям: і бачити в цьому покликання виховати майбутнє покоління патріотів України.
Якщо ти людина, яка дарує дітям тепло своєї душі і серця, постійно прагнеш до творчості й саморозвитку, бачиш красу мистецтва у будь-яких речах, то професія Вихователя саме для тебе.

🎉😃 Наша спеціальність 012 Дошкільна освіта на Педагогічному факультеті в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова пропонує тобі унікальну можливість стати таким Вихователем, приєднавшись до легендарної альма-матері, флагмана з-поміж інших педагогічних університетів!

🤗 Давай знайомитися!

📇📯 Для тебе ми підготували буклет-візитівку 2024 спеціальності "Дошкільна освіта"!
До скорої зустрічі!

💌 З повагою,