Ви тут:  Головна Газета "Не Формат" Наші новини “Покажи, на що ти здатний!”

“Покажи, на що ти здатний!”

“Покажи, на що ти здатний!”- під таким лейтмотивом вже втретє відбудеться помпезне талант-шоу серед студентів нашого університету.
Можливо, вам здасться, що натяки на грандіозність цього заходу- це лише вдала бравада. Але ви не переконаєтеся у зворотному, якщо не візьмете участі!

Поглянувши на таку подію у ретроспективному плані, можна зрозуміти одну дуже важливу річ: прагнення молодої генерації до утвердження проходить через позиціонування себе, перш за все, як талановитої ланки суспільства ( так про це сказав би якийсь вчений ). Але можна сказати і по-іншому: просто ми вміємо те, що справді варто показати! Тож щоразу у цьому конкурсі брало участь близько 40-ка конкурсантів у номінаціях:

Попри все вищесказане, найголовнішим є внутрішнє бажання заявити про себе. Головне- це не сумніватися! Бо всі ми із одного тіста, але у кожного із нас є щось особливе.
Будь не таким, як всі  2011 рік подарував нашому ВУЗу нові таланти, яких ми з радістю запрошуємо до нас на міжінститутський фестиваль-конкурс «Світ талантів».