Ви тут:  Головна Події Допоможемо дітям разом своєю участю у проєкті «Хустина відбудови»! (19-21.05.2023)

Привіт, незламні українці!

Уже понад рік ми з вами живемо в умовах повномасштабної війни, але не здаємося і продовжуємо єднатися задля спільної перемоги! Тому пропонуємо і зараз вам долучитися до заходу, який спрямований на збір коштів для ремонту покрівлі та приміщень будівлі школи, яка прихистила на навчання та проживання діток Дніпровського дитячого будинку.

плакат Хустина відбудови пф уду sklo

Студентський актив Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та ГО «Козацька гвардія України» разом з українським брендом одягу «Fine Genes» запустили проєкт «Хустина відбудови».

Тож запрошуємо всіх охочих 19-21 травня 2023 року в стіни Артпростору SKLO нашого Гуманітарного корпусу, щоб внести свій вклад у допомогу діткам! Відкриття виставки 19 травня о 18:00.

Зробити внесок онлайн можна за покликанням:

Зробити внесок за реквізитами:

Громадська організація
«Козацька гвардія України»
ЄДРПОУ 44124855
UA603052990000026003006223609
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 305299

Студенти кафедри початкової освіти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова створили два PROMO ролики до благодійної виставки дитячих робіт. Тож переглядайте та обирайте, яке вам більше до душі, та не забувайте ставити вподобайки 😉👍

Долучайтеся до волонтерського проєкту!

Допоможемо разом!

Слава Україні!