Ви тут:  Головна Події Екскурсія студентів в музей Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Кожний із нас повинен знати своє минуле, щоб найкраще зрозуміти сьогодення та предбачати майбутнє...

Під час дистанційного навчання студентам не вистачає реального спілкування із одногрупниками та викладачами, емоційного сприйняття інформації та психологічної підтримки.

На педагогічному факультеті для студентів першого року навчання спеціальності «Початкова освіта» за підтримки декана факультету професора Тараса Олефіренка та сприяння завідувача кафедри початкової освіти професора Олени Матвієнко під час вивчення дисципліни «Історія вітчизняної та зарубіжної початкової освіти» (доцент Мар'яна Севастюк) була проведена екскурсія в музей Національного університету «Києво-Могилянська академія». Завідувачка музею кандидат історичних наук Таїсія Сидорчук ознайомила першокурсників із історією створення навчального закладу, особливостями організації навчального процесу на різних історичних етапах, життєвим шляхом особистостей, які заснували академію або були її випускниками. У ході екскурсії студенти мали можливість потримати в руках історичні документи та по-справжньому відчути історію вітчизняної освіти.

Студенти першого курсу вдячні деканові педагогічного факультету професору Тарасу Олефіренку за створення сприятливих умов для творчого і професійного зростання талановитої молоді, сприяння в організації екскурсії та за надану можливість ознайомитись із кращими здобутками вітчизняної освіти, а також довгоочікуваний шанс поспілкуватися з одногрупниками.

музей НУКМА 05.23 1