Ви тут:  Головна Події Новаторство та практичні досягнення у початковій освіті: Талановита студентська молодь факультету на всеукраїнській конференції у Вінниці

18 квітня 2024 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, на факультеті дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична «Наукові перспективи та методичні інновації в розвитку початкової освіти». Науковий захід зібрав талановиту студентську молодь з усієї України та дозволив поділитися творчими та освітніми здобутками, обмінятися набутим досвідом та враженнями від перших кроків у науці. Український державний університет імені Михайла Драгоманова на конференції гідно представив наш Педагогічний факультет.

конф студ Вінниця 18.04.2024 001

Ректор ВДПУ імені Михайла Коцюбинського професор Наталія Іванівна Лазаренко подякувала нашому ректорові УДУ імені Михайла Драгоманова академіку Віктору Петровичу Андрущенку, підкреслила важливість плідної взаємодії між нашими ЗВО, яка сприяє уніфікації освітнього середовища, адже наші університети є однією освітньою родиною. Також пані Наталія висловила вдячність деканові Педагогічного факультету професору Тарасу Олексійовичу Олефіренку за активну співпрацю та невтомну підтримку в організації та реалізації наукових ініціатив, що значно сприяють розвитку інноваційних процесів в галузі освіти. Такі взаємовідносини між університетами та факультетами відкривають нові перспективи для реалізації спільних наукових проєктів, зміцнюючи науковий потенціал країни.

конф студ Вінниця 18.04.2024 001

Із вітальним словом до організаторів та учасників конференції звернувся декан професор Тарас Олексійович Олефіренко, побажав шановним колегам та молодим дослідникам наснаги в обговоренні актуальних проблем та перспектив їх вирішення. Привітала освітньо-наукову спільноту професор Олена Валеріївна Матвієнко, заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва, завідувачка кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки.

конф студ Вінниця 18.04.2024 001

Серед доповідей, представлених на пленарному засіданні конференції найкращими представниками ініціативної студентської молоді України, прозвучав виступ Анни Радченко, здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 «Початкова освіти» Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, на актуальну тему «Формування  здоров’язбережувальної компетентності молодших школярів засобами технологій розвитку критичного мислення» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Тесленко Тетяна Василівна).  Дякуємо Анні за глибокий аналіз та яскраву подачу матеріалів доповіді, зокрема розкриття такої важливої в умовах НУШ проблеми.

Висловлюємо вдячність нашим друзям і партнерам за можливість брати участь у такому важливому науковому заході всеукраїнського рівня, який, без сумніву, є значущою подією для розвитку педагогічної галузі, зміцнення наукових зв'язків і поширення інноваційних методик у початковій освіті в Україні та за її межами.