Ви тут:  Головна Події Пам'ятаємо видатних науковців та розвиваємо українську науку й освіту разом

Пам'ятаємо видатних науковців та розвиваємо українську науку й освіту разом

10 квітня 2023 року делегація на чолі з ректором Віктором Андрущенком, проректором Григорієм Торбіним та деканом педагогічного факультету Тарасом Олефіренком віддали шану ректору Київського університету імені Бориса Грінченка Віктору Огневʼюку та відвідали урочисте відкриття його меморіальної дошки на фасаді університету.

памяті огневюка 10.04.23 3

Цього дня Віктору Олександровичу мало б виповнитись 64 роки. Він був ректором університету імені Грінченка впродовж 14 років – з 2007 до 2022 р.

памяті огневюка 10.04.23 3

На відкриття завітали дружина Любов Огневʼюк та заступник міського голови, секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко. Під корпусом університету зібралось студентство, адміністрація та громадськість на вшанування пам’яті керівника, друга, колеги.

памяті огневюка 10.04.23 3

Від колективу драгомановців Віктор Петрович поклав квіти до щойно відкритої меморіальної дошки.

памяті огневюка 10.04.23 3

Цього ж дня Київський університет імені Бориса Грінченка запросив науково-освітню спільноту до роботи в Огнев’юківських читаннях «Освіта – сутність часу», присвячених пам’яті доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України, заслуженого працівника освіти України, повного кавалера ордена «За заслуги» Віктора Олександровича Огнев’юка.

памяті огневюка 10.04.23 3

У наукових заходах за напрямами роботи Огнев’юківських читань взяли участь представники Педагогічного факультету. На аналітичному колоквіумі «Освітологічні виміри ціннісно-орієнтованої професіоналізації сучасного фахівця» заступницею декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків професором Оленою Матвієнко було розглянуто питання пріоритетних напрямів та тенденцій модернізації педагогічної освіти. Повідомлення завідувачки кафедри дошкільної освіти професора Ганни Цвєткової було присвячене ціннісним детермінантам професійної підготовки педагогів. Наші викладачі взяли активну участь в обговоренні актуальних питань професіоналізації сучасних фахівців, їх ціннісної орієнтації у контексті сучасних освітніх тенденцій та безпекової ситуації.

Пам'ятаємо видатних науковців та цінуємо їхній внесок у розвиток освіти України. Шануємо і розвиваємо українську науку й освіту разом заради гідного щасливого майбутнього нашої держави.

Програма конференції↓