Ви тут:  Головна Події Підписано угоду з Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського

28-29 червня 2023 року делегація Українського державного університету імені Михайла Драгоманова на чолі з ректором академіком Віктором Андрущенком відвідала Вінниччину та завітала з робочим візитом до Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Інтереси Педагогічного факультету у складі делегації від Драгоманівського університету представляв декан професор Тарас Олефіренко.

ВДПУ 28 29.06.23 1

Вінницькі колеги гостинно зустріли нашу команду освітян і науковців, спільно відвідали місце трагедії на Площі Перемоги, яка сталася внаслідок терористичного ракетного удару 14 липня 2022 року, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів.

ВДПУ 28 29.06.23 1

Відбулося урочисте спільне засідання вченої ради Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. У ході зібрання були презентовані напрацювання та досягнення кожного з колективів, відбулося представлення обох сторін, відзначення нагородами та вручення унікальних подарунків – студентських творчих робіт. За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки та плідну співпрацю з університетом відзначено колег Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, зокрема медаллю "За наукові досягнення імені Г.С. Костюка" – ректорку Наталію Лазаренко, Грамотами Українського державного університету імені Михайла Драгоманова – першого проректора з науково-педагогічної роботи Сергія Гусєва, проректорку з науково-педагогічної роботи та соціальних питань Людмилу Бровчак, проректорку з наукової роботи Аллу Коломієць та декана історичного факультету Юрія Зінька. Вінничанам було також презентовано двотомник «Організоване суспільство» англійською мовою та п’ятитомник «Феномен освіти» Віктора Андрущенка.

ВДПУ 28 29.06.23 1ВДПУ 28 29.06.23 1

Ректорка Наталія Лазаренко вручила Почесну грамоту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського ректору УДУ імені Михайла Драгоманова Віктору Андрущенку, проректору з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарських питань) Ростиславу Драпушку, проректору з наукової роботи Григорію Торбіну, проректору з навчально-методичної роботи Роману Вернидубу та декану факультету математики, інформатики та фізики Миколі Працьовитому.

ВДПУ 28 29.06.23 1

Плідним було обговорення перспектив подальшої співпраці ЗВО, викладачі поділилися досвідом організації навчального процесу в сучасних умовах, окреслили основні напрямки спільної діяльності.

ВДПУ 28 29.06.23 1

Очільники обох університетів – ректор УДУ імені Михайла Драгоманова Віктор Андрущенко та ректор ВДПУ імені Михайла Коцюбинського Наталія Лазаренко – підписали угоду про співпрацю.

Уже наступного дня представники делегації ознайомилися з роботою структурних підрозділів, матеріально-технічним оснащенням ЗВО, побували на факультетах, де детально обговорили перспективи співпраці за напрямками діяльності. Представники Студентських парламентів також мали можливість обговорити майбутні плани та окреслити шляхи їх реалізації.

Дякуємо колегам ВДПУ імені Михайла Коцюбинського та його очільниці Наталії Лазаренко за гостинність і змістовний діалог. Щиро сподіваємося на плідну співпрацю та переконані в успішній реалізації укладеної угоди й наповненні її реальними справами на користь майбутнього нашої держави.