Ви тут:  Головна Події Підсумки турніру «По стежках Тараса: відкриваємо красу України» на Педагогічному

🏆✨Уже традиційно на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова в перший місяць весни проходить турнір «По стежках Тараса: відкриваємо красу України». Його метою є зближення викладачів і студентів, вивчення культури та історії України.

На початку захопливого турніру прозвучало вітальне слово шановного декана факультету професора Тараса Олефіренка. Тарас Олексійович побажав успіху всім учасникам, надихнувши нас не лише досягати високих вершин знань, але й підкреслив, що на кожному етапі цього турніру ми відкриватимемо нові горизонти взаєморозуміння, дружби та взаємодопомоги.

По стежках Тараса 2024

У своєму виступі декан зауважив, що цей турнір є не лише можливістю поглибити наше розуміння культури та історії нашої країни, але і є особливим, оскільки названий на честь Великого Кобзаря України – Тараса Шевченка, чия доля та творчість нерозривно пов'язані з історією та духом українського народу.

Команда викладачів, доцентів та професорів факультету, що представляла досвід та мудрість, змагалася з командою студентів, що символізувала молодість та інноваційність.

Серед представників команди професорсько-викладацького складу участь у змаганні взяли:

• завідувачка кафедри педагогіки, професор Світлана Кушнірук;
  • завідувач кафедри практичної психології, професор Олександр Митник;
  • завідувачка кафедра української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті, доцент Юлія Пугач;
  • доцент кафедри образотворчого мистецтва Микола Барахтян;
  • доцент кафедри української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті Марина Комогорова;
  • викладач кафедри дошкільної освіти Вікторія Агіляр Туклер;
  • асистент кафедри дошкільної освіти Ірина Кузьменко.

Команду студентів представили:

• Денис Попов «Практична психологія»;
  • Данііл Левченко «Практична психологія»;
  • Георгій Горностай «Практична психологія»;
  • Варвара Рогоза «Початкова освіта»;
  • Поплавська Даша «Початкова освіта»;
  • Соколова Каріна «Початкова освіта»;
  • Дарина Бондаренко «Дошкільна освіта»;
  • Єрмакова Валерія «Образотворче мистецтво».

Усі команди продемонстрували високий рівень знань та показали неабиякі навички спільної роботи та взаємодії.

✨Вітаємо СТУДЕНТІВ із переконливою перемогою у цьому році! Ваш запал та активна участь у змаганнях вразили нас усіх.

Такі випробування дійсно допомагають підсилити зв'язок між викладачами та студентами, а також дозволяють показати наші інтелектуальні здібності, обізнаність та культуру.

Нагадаємо, що минулого року перемогу здобули наші шановні викладачі. Це викликає цікаві думки щодо майбутніх змагань та того, кому вдасться здобути перемогу наступного разу.

Із нетерпінням чекаємо на традиційний турнір «По стежках Тараса» у 2025 році, де знову зустрінемось та подивимося, які нові відкриття та досягнення на нас чекають!

З любов'ю #твій_пф 💙