Ви тут:  Головна Події «Психолог – лікар людських душ»: заходи Тижня психології на Педагогічному

«Психолог – лікар людських душ»: заходи Тижня психології на Педагогічному

Ми радо запрошуємо викладачів, студентів, фахівців та всіх, хто цікавиться психологією, долучитися до заходів, організованих у рамках проведення Тижня психології на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова, де ви зможете розширити свої знання та поглибити розуміння цієї цікавої та змістовної дисципліни!

Тімбілдінг День психолога 23.04.2 1

Урочисте відкриття відбудеться 23 квітня 2024 року о 12:00 в Актовій залі Гуманітарного корпусу (вул. Олександра Кониського, 8/14). Першим заходом нашого Тижня психології буде:

Тімбілдінг «ПСИХОЛОГ – ЛІКАР ЛЮДСЬКИХ ДУШ», присвячений Дню психолога.

Тімбілдінг День психолога 23.04.2 1

Наступні зустрічі – тренінги та майстер-класи – проходитимуть у змішаному форматі: в аудиторії 4.1 А гуманітарного корпусу та за покликанням у Google Meet.

• 24 квітня о 14:00 (аудиторія 4.1 А):

Майстер-клас для викладачів та студентів факультету «Засоби збереження та відновлення психічного здоров’я дитини та дорослого під час війни» (викладач Максименко Н. В.).

• 25 квітня о 14:00 (аудиторія 4.1 А):

Майстер-клас для викладачів та студентів факультету «Пізнання себе засобами метафоричних асоціативних карт» (студентка 4 курсу спеціальності «Психологія» Сенько Т. В.).

• 26 квітня о 14:00 (аудиторія 4.1 А):

Майстер-клас для викладачів та студентів факультету «Техніка роботи практичного психолога з цивільними та військовими у кризових умовах війни» (керівник ГО «Терапія перемоги» Олександр Колесніченко; Віталій Глобенко – психолог-психотерапевт, волонтер; Богдана Нечипорук – психолог-психотерапевт, волонтер; Федір Щусенко – психолог, волонтер ГО «Therapy of win»).

• 29 квітня о 12:00 (аудиторія 4.1 А):

Майстер-клас для викладачів та студентів факультету «Техніки профілактики емоційного вигорання педагогічного працівника» (професор Рашковська І. В.).

• 2 травня о 12:00:

Профорієнтаційна зустріч з випускниками 33СО м. Києва у Національній бібліотеці України для дітей на тему «Діалог з психологом: завдання з багатьма невідомими» (доцент Ортікова Н. В.).

Інформація для приєднання на тренінги та майстер-класи до Тижня психології у Google Meet

Посилання на відеозустріч: https://meet.google.com/wju-sbxp-svg

Долучайтеся до наших заходів, щоб разом вивчати, розвиватися та підтримувати один одного на шляху до професійного зростання. Із нетерпінням чекаємо на зустріч із вами!