Ви тут:  Головна Події Разом до нових знань! Разом до перемоги!

Разом до нових знань! Разом до перемоги!

Шановна Драгоманівська родино! Дорогі студенти, викладачі, співробітники!

Сьогодні особливий день для кожного з нас, день початку нового навчального року. На жаль, це світле й радісне свято в Україні вже вдруге проходить під час війни. Та всупереч усім негараздам та складним умовам військового стану урочистий та хвилюючий День знань залишається справжнім всенародним святом, яке об'єднує всі покоління.

Вітаємо наших здобувачів, освітян і науковців із традиційним вересневим святом і початком нового 2023-2024 навчального року! Нагадаємо, що з метою гарантування безпечних умов навчання та праці для всіх учасників освітнього процесу проведення навчальних занять в УДУ імені Михайла Драгоманова здійснюватиметься у гнучкому змішаному форматі з використанням дистанційних технологій згідно із безпековою ситуацією.

Шановне студентство! Шановні колеги! Нехай наш факультет буде домом для знань, творчості та дружби. Бажаємо всім працьовитості, успіхів та цікавих відкриттів! Адже сьогодні – день нових зустрічей із неосяжним світом знань, що готові вам відкрити ваші наставники. Тож нехай новий навчальний рік захопить незгасимим бажанням навчатися, а жага до пізнання та глибоких знань, отримання престижної професії буде реалізована повною мірою. Долайте перешкоди та перемагайте, аби ставати успішними, щасливими та досягати своєї мети у житті!

Безпечного всім навчання та мирного неба над головою.
У добру путь! До нових знань! До перемоги!

З повагою та найкращими побажаннями
декан Тарас Олефіренко

день знань пф уду 2023