Ви тут:  Головна Події Щиро вітаємо колег із нагородженням!

Щиро вітаємо колег із нагородженням!

Колектив факультету на чолі з деканом професором Тарасом Олексійовичем Олефіренком щиро вітає професора Васютіну Тетяну Миколаївну, професора Телецьку Людмилу Іванівну та доцента Чайченко Валентину Федорівну, викладачів кафедри педагогіки та методики початкового навчання Педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова із нагородженням Подяками Інституту модернізації змісту освіти для працівників наукових установ, закладів вищої та загальної середньої освіти за вагомий внесок у розбудову Нової української школи, забезпечення якісної науково-методичної, психолого-педагогічної та дизайнерської експертиз навчальної й навчально-методичної літератури.

Пишаємося досягненнями наших колег та бажаємо нових звершень та подальших творчих здобутків на освітянській і науковій нивах!

Подяки ІМЗО Васютіна Т