Ви тут:  Головна Події Старостат & «Лайфхаки для збору додаткових балів» та «Які бувають стипендії?»

Старостат & «Лайфхаки для збору додаткових балів» та «Які бувають стипендії?»

Привіт, Педагогічний! Як розпочався ваш тиждень?

Наш факультет розпочав його з двох важливих зустрічей! Одна з них – це старостат!

Зустріч відбулася з деканом Тарасом Олексійовичем, заступниками декана Іриною Матвієнко та Іриною Шапошніковою, методистами деканату, старостами та представниками Студентського парламенту.

старостат ПФ 18.12.23

Тарас Олексійович наголосив на важливості відповідального ставлення до навчання й сесії, яка чекає на студентів, роз'яснив про систему оцінювання в стінах університету та нагадав студентам, що основне їхнє завдання отримати якісну освіту, а нашим викладачам – надавати освіту від душі!

Було детально обговорено організацію сесії, збір додаткових балів та висвітлення розкладу.

старостат ПФ 18.12.23

Також розглянули проблемні питання та вислухали пропозиції. Дякуємо усім, хто долучився особисто!

У другій половині дня Студентський парламент провів зустріч для наших студентів на тему «Лайфхаки для збору додаткових балів» та «Які бувають стипендії?».

Радченко Анна презентувала студентам покрокову інструкцію щодо заповнення гугл-форми.

старостат ПФ 18.12.23 старостат ПФ 18.12.23

З любов'ю #твій_пф