Ви тут:  Головна Події Студпарламент Педагогічного вітає з Днем Незалежності України!

Студпарламент Педагогічного вітає з Днем Незалежності України!

Слава Україні! Героям Слава!
Ці слова викарбовані в серці кожного українця. Сьогодні ми живемо в незалежній, демократичній державі.

Проте від нашого історичного початку і до сьогодення ми виборюємо нашу незалежність. У холод і спеку. У дощ і вітер. У сльози і радість. Ми вдячні кожному, хто боронить наш сон, ціною власного життя. Ми маємо пам'ятати кожен зроблений крок на шляху до нашої незалежної України.

студпарламент пф 24.08.23

Ми боремося тут і сьогодні, аби наші діти в майбутньому жили в мирі та злагоді. Кожен робить внесок у перемогу. Своєю вірою.
Ми схиляємо свої голови перед тими, хто поклав своє життя у бою. За свободу, за правду та мир.

Щоб всі захисники та захисниці повернулися додому. Щоб батько обійняв дітей, а мати – сина.
І швидше прийде перемога, бо з нами правда та з нами – воля.

З Днем Незалежності, рідна!💙💛

#твій_пф