Ви тут:  Головна Події Турнір "По стежках Тараса: відкриваємо красу України" (#ПФ_УДУ; 13.03.2023)

Турнір "По стежках Тараса: відкриваємо красу України" (#ПФ_УДУ; 13.03.2023)

Турнір "По стежках Тараса: відкриваємо красу України" відбувся на Педагогічному факультеті з метою зближення викладачів та студентів, вивчення культури та історії України. Команда викладачів та професорів факультету, що представляла досвід та мудрість, змагалася з командою студентів, що символізувала молодість та інноваційність.

Турнір Т.Шевченко ПФ 13.03.23

Турнір Т.Шевченко ПФ 13.03.23Турнір Т.Шевченко ПФ 13.03.23

У складі команди викладачів та професорів під назвою "Нескорені" були: декан педагогічного факультету Тарас Олексійович Олефіренко, доцент Ванда Болеславівна Вишківська, викладач Вікторія Вільямівна Агіляр Туклер, викладач Оксана Миколаївна Цихмейструк, доцент Микола Миколайович Барахтян, викладач Ілля Костянтинович Чанчиков та доцент Людмила Миколаївна Попова.

Турнір Т.Шевченко ПФ 13.03.23Турнір Т.Шевченко ПФ 13.03.23

Команда студентів під назвою "Байрактарчики" складалася з Ганни Гавриліної з напряму "Образотворче мистецтво", Михайла Данільченка з напряму "Педагогіка дозвілля", Анастасії Щербатюк з напряму "Початкова освіта", Олесі Гончарової з напряму "Образотворче мистецтво", Валерії Бондаренко з напряму "Практична психологія", Богдани Глушко з напряму "Дошкільна освіта" та Марії Франчук з напряму "Дошкільна освіта".

Турнір Т.Шевченко ПФ 13.03.23Турнір Т.Шевченко ПФ 13.03.23

Учасники турніру проходили різні етапи змагань, що включали в себе не лише історичні факти, а й інтелектуальні завдання, спрямовані на вивчення культури та історії України сьгодення. Кожна команда показала високий рівень знань та вмінь, а також взаємодії та співпраці. Змагання проходили в дружній та веселій атмосфері, що дозволило учасникам насолодитися не лише процесом змагань, а й спілкуванням та обміном досвідом.

Турнір Т.Шевченко ПФ 13.03.23Турнір Т.Шевченко ПФ 13.03.23

Турнір "По стежках Тараса" став не лише змаганням, а й способом відзначити 209-у річницю з дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка. Він був не тільки поетом, а й мислителем, художником, педагогом та громадським діячем, який залишив нам величезну спадщину та натхнення для подальшого розвитку культури та освіти в Україні.

Важливо зауважити, що такі турніри допомагають не лише зближенню викладачів та студентів, але й сприяють розвитку інтелектуальних здібностей та загальної культури учасників. Також вони є чудовою нагодою для вивчення та популяризації історії та культури рідного краю, що є надзвичайно важливим завданням у сучасному світі. Ми сподіваємось, що у майбутньому такі турніри стануть ще більш популярними серед студентів та викладачів усієї країни і зможуть допомогти зберегти та розширити культурну спадщину України.

Турнір Т.Шевченко ПФ 13.03.23

У нашому сучасному світі дистанційне спілкування за допомогою технологій є нормою. Однак, недоліки такого спілкування стають все більш помітними, коли втрачається можливість бачити та спілкуватися з людьми в особистому контакті. Тому, коли наша команда викладачів та студентів змогла зібратися очно на турнірі "По стежках Тараса", це було особливо приємно.

Ми знову мали можливість насолодитися присутністю одне одного, обговорювати ідеї, ділитися досвідом і змагатися за перемогу в інтелектуальних змаганнях. Очевидно, що живе спілкування є незамінним фактором для нашого життя, і ми раді, що змогли зібратися разом, навіть якщо це було в межах турніру.

Тому, ми сподіваємось, що майбутні подібні зустрічі будуть здійснюватися вже без обмежень, і ми зможемо знову насолоджуватися багатим та цікавим живим спілкуванням. На наступний рік ми вже з нетерпінням очікуємо традиційного турніру "По стежках Тараса".

#твій_пф: https://t.me/pf_npu/480