Ви тут:  Головна Події Успішне партнерство: Педагогічний факультет та Психологічний центр HIDEAWAY

Успішне партнерство: Педагогічний факультет та Психологічний центр HIDEAWAY

На початку 2022 року напередодні масової агресії рф відносно України Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, в особі ректора академіка Віктора АНДРУЩЕНКА, і Психологічний центр HIDEAWAY, в особі Олени ВОЛЧАНОВОЇ, уклали угоду про співпрацю, в якій на Педагогічний факультет поклалася висока місія психологічної реабілітації українських громадян та підвищення кваліфікації фахівців психологічної галузі. Незважаючи на складні умови воєнного часу, ця співпраця була дуже плідною. За цей час ми успішно випустили більше 700 слухачів, які не тільки набули нових компетенцій з психології, а й підвищили свій професійний рівень та отримали практичні навички для подальшого кар’єрного розвитку.

«Ми хотіли, щоб люди мали можливість здобути глибокі та необхідні знання з психології, щоб вони могли відкрити собі дорогу до нової професії, а також використовувати ці знання й для самих себе», – розповідає директор Психологічного центру HIDEAWAY Олена ВОЛЧАНОВА.

Завдяки налагодженій взаємодії наше партнерство стало осередком успішного професійного й кар’єрного зростання для психологів-практиків і, до того ж, стартовим майданчиком для психологів-початківців. Адже на сьогодні ми маємо максимально насичену програму навчання, яку проводять викладачі-практики з величезним досвідом роботи в галузі психології та викладацької діяльності – професори й доценти, кандидати психологічних і педагогічних наук Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, а також представники громадської організації ГО Українська асоціація педагогів та психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти. У результаті проходження курсів «випускники» одержують два сертифікати: один – підтверджений ГО Українська асоціація педагогів та психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти; другий – державного зразка з особистим номером у базі УДУ імені Михайла Драгоманова.

«Я сподіваюся, що цей рік стане переможним для нас усіх і надасть нові можливості для подальшої плідної співпраці та спільних проєктів з метою поліпшення якості практичної підготовки української молоді», – додає Олена Волчанова.

Команда Педагогічного факультету вітає Психологічний центр HIDEAWAY з першою річницею успішного партнерства, вдячні за плідну співпрацю та очікуємо на майбутні цікаві спільні проєкти.

Усе буде УКРАЇНА!

HIDEAWAY 1