Ви тут:  Головна Події Зустріч першокурсників зі Студпарламентом #ПФ_УДУ

Зустріч першокурсників зі Студпарламентом #ПФ_УДУ

Зі стартом нового навчального року студенти першого року вступу отримали чудову можливість зустрітися, обмінятися думками та планами на майбутнє з представниками Студентського Парламенту. Зустріч відбулася за підтримки декана факультету Тараса Олефіренка.

зустріч першокурсники пф 2023 1

Ініціатива організувати зустріч була важливим кроком у напрямку покращення співпраці між різними поколіннями студентів. Зустріч була організована з метою створення сприятливого середовища для новачків та ознайомлення їх із можливостями та ресурсами університету.

Однією з ключових цілей цього зібрання було познайомити першокурсників зі студкураторами. Студкуратори – це досвідчені старшокурсники, які надають підтримку та консультації молодшим студентам. Під час зустрічі, старші колеги ділилися своїм досвідом навчання, поділилися корисними порадами та розповіли про можливості, які відкриваються перед студентами.

Зустріч також надала можливість першокурсникам ознайомитися з гайдом по поселенню. Старші студенти розповіли про процедуру отримання гуртожиткового місця, поділилися порадами щодо зручного розміщення та адаптації.

зустріч першокурсники пф 2023 1

Презентація про студентське життя Педагогічного факультету↓pdf

Однією з важливих тем стала розмова про додаткові бали та можливість отримання стипендій. Студентські представники пояснили, як функціонує система додаткових балів, які враховуються при видачі стипендій. Вони розповіли про різні типи стипендій та дали поради щодо їх отримання.

Не менш важливою частиною зібрання стало знайомство з командою Студентського Парламенту. Представники СП поділилися своїми ролями та завданнями, які вони виконують для покращення студентського життя.

Зустріч стала не лише платформою для обговорення актуальних тем, а й можливістю отримати конкретні поради та вирішити потреби першокурсників на початку їхнього навчання в університеті.

Студентський парламент Педагогічного факультету

УДУ імені Михайла Драгоманова