«Тиждень студентської науки» на факультеті педагогіки і психології

Деталі

НТТСМ 2018 1

   17 квітня 2018 р. на факультеті педагогіки і психології в рамках «Тижня студентської науки» відбулося пленарне засідання звітно-наукової студентської конференції.

Детальніше...

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Деталі

ВасютінаОсіпова11 Вітаємо студентку 42 групи спеціальності «Початкова освіта» Осіпову Ілону Валеріївну, яка 11 квітня 2018 року посіла 2-ге місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта».
  Наукова робота «Формування дослідницьких умінь в учнів 4-го класу у процесі реалізації міжнародних проектів в умовах змішаного навчання» була виконана на кафедрі педагогіки та методики початкового навчання (науковий керівник – к.п.н., доцент Васютіна Тетяна Миколаївна).
  Ми щиро вдячні організаторам конкурсу Вінницькому державному педагогічному університету імені М.М.Коцюбинського: ректору ВДПУ к.п.н., доц. Н.І.Лазаренко, проректору з наукової роботи д.п.н., проф. А.М.Коломієць та декану факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв к.п.н., доц. Г.Г.Кіт за теплий прийом, об'єктивність і прозорість в оцінюванні наукових робіт. 

Детальніше...

Запрошуємо до співпраці у рамках міжнародного проекту Україна-Норвегія

Деталі

флаг Норвегия -Украина  З 16 по 20 квітня 2018 року на факультеті педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова з робочим візитом буде перебувати делегація викладачів університетського коледжу Південно-Східної Норвегії в рамках проекту "Впровадження демократичних цінностей в процес підготовки майбутнього вчителя початкової школи в Україні та Норвегії".
  У вівторок 17 квітня 2018 p. з 14:00 до 17:00 в ауд.4–2 по вул.Тургенєвській, 8/14 буде проведено спільний науково-методичний семінар для викладачів факультету та представників університетського коледжу Південно-Східної Норвегії. В рамках зазначеного семінару заплановані відкриті лекції доцента Секундера Алі "Демократія в предметах математичного циклу" та професора Лів Джемс "Демократія, діалог і комунікація в процесі підготовки вчителя початкової школи".
     Запрошуємо!

Науково-практичний семінар "Природнича галузь"

Деталі

Картографія 5   10 квітня 2018 року в рамках методики навчання освітніх галузей «Природнича» і «Громадська та історична» відбувся щорічний науково-практичний семінар на базі ДНВП «Картографія» для студентів спеціальності «Початкова освіта» НПУ імені М.П.Драгоманова. Модератори: кандидат географічних наук, доцент В.І.Остроух (завідувач редакції «Атласів і карт світу»), кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і методики початкового навчання Т.М.Васютіна, керівник відділу маркетингу Д.М.Хижняк.

Детальніше...

Підготовка вчителів до реалізації концепції «Нова українська школа»

Деталі
ЯнковськаНУШ 1 ЯнковськаНУШ 5

   Як відомо, реформування освіти за «Новою українською школою» передбачає, передусім, суттєві зміни у початковій освіті, згідно з якими провідною стратегією є орієнтування змісту освіти на формування в учнів компетентностей для життя, створення умов для якісної освіти, для успішної самореалізації в суспільстві. Це, в свою чергу, вимагає перепідготовки вчителів, які мають вже під час першого, адаптаційно-ігрового, циклу навчання вміти здійснювати інтеграцію навчального матеріалу у змісті споріднених предметів.

Детальніше...

Дочірні категорії

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4324614
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2397
2777
12270
3520241
41853
70265
4324614

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-04-19 13:18:59
   

Хто на сайті?  

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ