Оголошення про захід у Національному музеї літератури України

Деталі

Будівля Національного музею літератури України

     20 лютого 2018 року о 14:00 в Національному музеї літератури України відбудеться захід, присвячений річниці Небесної сотні – «Переведи мене через Майдан», в якому беруть участь студенти І курсу факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова спеціальності «Дошкільна освіта» (102, 103, 104, 105 групи).

Детальніше...

Вітаємо професора Антоніну Пантелеймонівну Каніщенко з ювілеєм

Деталі
Антоніна Пантелеймонівна Каніщенко  Вельмишановна Антоніно Пантелеймонівно!
Прийміть щиросердечні вітання від усього колективу факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова з нагоди Вашого дня народження!
Пишаємося Вашим внеском у розвиток початкової освіти України! Захоплюємося Вами як особистістю, педагогом і наставником студентської молоді!!!
Від душі бажаємо Вам міцного здоров'я, родинного щастя, натхнення в роботі, здійснення всіх планів і побажань, Божого благословення в житті.
Троянди1

Детальніше...

Екскурсія до Верховної Ради України

Деталі

Екскурсія до ВРУ дошк 08.02.182

       8 лютого 2018 року делегація науково-педагогічних працівників та студентів факультету педагогіки і психології спеціальності «Дошкільна освіта» відвідали Верховну Раду України.

Детальніше...

Працевлаштування студентів та випускників

Деталі

Працевлаштування

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ  СТУДЕНТІВ  ТА  ВИПУСКНИКІВ  /ДОПОВНЕННЯ/

Детальніше...

З Новим 2018 роком та Різдвом

Деталі
YUdhSWJZeg

Шановні викладачі, співробітники, студенти, аспіранти, докторанти та випускники факультету педагогіки і психології!
З Новим роком вас та Різдвом Христовим!
Нехай чарівні зимові свята подарують радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій, а новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, нових звершень і досягнень. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток. Здоров'я, натхнення та миру!

 

 Декан факультету педагогіки і психології

В. І. Бондар

Дочірні категорії

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4191970
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2002
3316
8890
3373411
65140
79627
4191970

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-02-21 19:15:57
   

Хто на сайті?  

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ