«Ефективні технології профілактики соціального сирітства»

Деталі

2  Завідуюча кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти і дитячої творчості Цвєткова Ганна Георгіївна та доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти і дитячої творчості Косенчук Ольга Геннадіївна з 25 по 29 квітня 2017 року прийняли участь в українсько-литовському міжвідомчому семінарі «Ефективні технології профілактики соціального сирітства» в місті Вільнюсі (Литовська Республіка). Заходи проводились під патронатом громадської організації «Відкритий світ молоді».

На семінарі обговорювалися ефективні передові технології роботи з дітьми та сім’ями групи ризику з питань профілактики соціального сирітства; підвищення суспільної значущості діяльності з питань зміцнення сім’ї, захисту прав і законних інтересів дітей.

У семінарі також взяли участь представники служб у справах дітей, центрів соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, поліції, закладів освіти, які забезпечують профілактичну роботу з дітьми і сім’ями групи ризику з питань соціального сирітства в Україні та Литовській Республіці.

image-0-02-05-e01d67140d0788f00fba5e25850002e8028ebe59084625203aca6440de7e837e-VВиступ доктора педагогічних наук, завідувача кафедри педагогіки і1 психології дошкільної освіти та дитячої творчості факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова Цвєткової Ганни Георгіївни «Підготовка студентів педагогічних ВНЗ до професіональної діяльності в системі профілактики соціального сирітства» викликав жвавий інтерес у литовських колег, зокрема Ірени Андрукайтес (сігнатора Акту Незалежності Литви), Ерікаса Друскінаса Директоралитовської громадської організації «Angelu miestelis»

3

(на фото  перша ліворуч - Ірена Андрукайтес (сігнатор Акту Незалежності Литви), друга ліворуч - Уляна Котлярова Координатор проекту, полковник міліції у відставці, в центрі - завідуюча кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти і дитячої творчості Цвєткова Ганна Георгіївна, перша праворуч - доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти і дитячої творчості Косенчук Ольга Геннадіївна).

Високо оцінила внесок університету НПУ імені М.П. Драгоманова в профілактику соціального сирітства Вілма Шилалєнє Заступник Міністра соціального захисту і праці Литви

4

( на фото  зліва - завідуюча кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти і дитячої творчості Цвєткова Ганна Георгіївна, в центрі - Вілма Шилалєнє Заступник Міністра соціального захисту і праці Литви, праворуч - доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти і дитячої творчості Косенчук Ольга Геннадіївна).

Цвєткова А.Г. повідомила про ефективні технології підготовки студентів до профілактики соціального сирітства. Акцент у виступі було зроблено наактивній усвідомленій участі студентів педагогічних ВНЗ у доброчинній діяльності та жертовності. Було наголошено на виховній силі доброчинної діяльності, яка полягає в тому, що здійснюючи добрий вчинок, студент вимушений робити активні зусилля, жертвувати своїм часом, долати особистісні лінощі, усвідомлювати трагедійність нашої реальності, виявляти активну громадсько-патріотичну позицію, активно діяти на благо нашої України. Доктор Цвєткова Г.Г. схарактеризувала діяльність кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості під патронатом якої протягом 8 років проходить благодійна Всеукраїнська акція «Дитинство: крок у майбутнє» та яка спрямована на підтримку дітей з патронатних сімей, будинків – інтернатів; розкрила інноваційний науково-педагогічний супровід, який розроблений кафедрою.

Учасники семінару підтвердили, що міцними стрижалями життєдіяльності Патріота, Громадянина, Вченого–педагога є духовність, націєтворчість освіти, педагогіка громадянськості. Саме через гуманістичне світосприйняття збагачується внутрішній світ студента, формується професійна компетентність, гідність громадянина України, створюється інтелігенція незалежної, вільної країни. Майбутній педагог активно бере участь в збереженні та формуванні інтелектуально-духовного генофонду нації.

5

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4460073
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
907
2090
13282
3651413
46855
62601
4460073

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-06-23 08:16:09
   

Хто на сайті?  

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ