Звітна конференція магістрантів дошкільної освіти

ДошМгЗвітКонф13.11.17 ДошМгЗвітКонф13.11.17 1

13 листопада відбулась звітна конференція магістрантів дошкільної освіти. Конференція пройшла на високому рівні, мажорній ноті та творчому піднесенні.

А інакше й не могло бути, адже магістранти дошкілля виявили під час презентування своїх здобутків переддипломної практики найвищий рівень знань, умінь та навичок майбутнього викладача, а окрім цього, творчий підхід у доборі та застосуванні інтерактивних методів роботи зі студентською аудиторією. Виступи студентів були наповнені яскравими враженнями від проведення лекційних та семінарських занять та безмежною вдячністю викладачам за набутий досвід упродовж навчання за спеціальністю "Дошкільна освіта".

ДошМгЗвітКонф13.11.17 2 ДошМгЗвітКонф13.11.17 3

У своєму зверненні до студентів спеціальності завідувач кафедри професор Цвєткова Ганна Георгіївна відмітила високий рівень підготовки майбутніх фахівців дошкільної сфери та побажала дівчатам натхнення у подальшому навчанні та успішного захисту магістерських робіт.

ДошМгЗвітКонф13.11.17 4 ДошМгЗвітКонф13.11.17 5

На конференції були присутні поважні гості – Лапченко Інна Олександрівна, завідувач кафедри психології і педагогіки, Бернацька Олена Володимирівна, Чабайовська Марія Іванівна, які також виявили зацікавленість та схвалили використання оригінальної форми проведення звітної конференції магістрантів, що відповідає сучасним вимогам реформування освіти.

3190308

Server Time: 2017-12-15 13:41:00

На сайті один гість та відсутні користувачі