Казковий феєрверк дошкілля

Фестиваль казки ДО 20170

6 грудня студентами і викладачами спеціальності «Дошкільна освіта» було проведене феєричне свято – Фестиваль казки «Казковий феєрверк», приурочений до Дня Святого Миколая. Фестиваль пройшов в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Дитинство: крок у майбутнє», яка вже восьмий рік поспіль традиційно проходить за ініціативи студентів спеціальності «Дошкільна освіта».

Фестиваль казки ДО 20179 Фестиваль казки ДО 201710

Активними учасниками Фестивалю стали студенти 2-го курсу, які продемонстрували глядачам дві чудові інсценізації відомих казок – «Золотий ключик» і «Бременські музиканти». Студенти виявили надзвичайну акторську майстерність і вразили присутніх гарною постановкою, костюмами, декораціями, музичним супроводом, незвичайними танцювальними номерами в сучасному стилі.

Фестиваль казки ДО 20174 Фестиваль казки ДО 20178 Фестиваль казки ДО 20172

До учасників фестивалю зі словами підтримки та вдячності звернулися почесні гості та члени журі, серед яких: Матвієнко Олена Валеріївна, заступник декана з наукової роботи, Тітяєв Володимир Миколайович, заступник декана з виховної роботи, Цвєткова Ганна Георгіївна, завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості, Луценко Ірина Олексіївна, завідувач кафедри методик і технологій дошкільної освіти. Почесні члени журі нагородили студентів дипломами за активну участь у підготовці до Фестивалю казки, творчий підхід та оригінальність.

Фестиваль казки ДО 20177 Фестиваль казки ДО 20175

Свято вдалося на славу! Це був справжній феєрверк позитивних емоцій, гарного настрою та натхнення, що звучать в унісон з передноворічним та Різдвяним передзвоном у серцях кожного, хто вірить в чудеса!

Фестиваль казки ДО 20173 Фестиваль казки ДО 20176

Наступним етапом благодійної акції будуть поїздки студентів до своїх маленьких друзів – вихованців дитячих будинків Києва та Київської області. Приєднуйтесь і ВИ до акційних заходів, і обов'язково відчуєте, як б'ється серце доброчинності!

2090

Server Time: 2018-06-23 02:35:08