Казковий феєрверк дошкілля

Деталі

Фестиваль казки ДО 20170

      6 грудня студентами і викладачами спеціальності «Дошкільна освіта» було проведене феєричне свято – Фестиваль казки «Казковий феєрверк», приурочений до Дня Святого Миколая. Фестиваль пройшов в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Дитинство: крок у майбутнє», яка вже восьмий рік поспіль традиційно проходить за ініціативи студентів спеціальності «Дошкільна освіта».

Фестиваль казки ДО 20179 Фестиваль казки ДО 201710

  Активними учасниками Фестивалю стали студенти 2-го курсу, які продемонстрували глядачам дві чудові інсценізації відомих казок – «Золотий ключик» і «Бременські музиканти». Студенти виявили надзвичайну акторську майстерність і вразили присутніх гарною постановкою, костюмами, декораціями, музичним супроводом, незвичайними танцювальними номерами в сучасному стилі.

Фестиваль казки ДО 20174 Фестиваль казки ДО 20178 Фестиваль казки ДО 20172

    До учасників фестивалю зі словами підтримки та вдячності звернулися почесні гості та члени журі, серед яких: Матвієнко Олена Валеріївна, заступник декана з наукової роботи, Тітяєв Володимир Миколайович, заступник декана з виховної роботи, Цвєткова Ганна Георгіївна, завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості, Луценко Ірина Олексіївна, завідувач кафедри методик і технологій дошкільної освіти. Почесні члени журі нагородили студентів дипломами за активну участь у підготовці до Фестивалю казки, творчий підхід та оригінальність.

Фестиваль казки ДО 20177 Фестиваль казки ДО 20175

     Свято вдалося на славу! Це був справжній феєрверк позитивних емоцій, гарного настрою та натхнення, що звучать в унісон з передноворічним та Різдвяним передзвоном у серцях кожного, хто вірить в чудеса!

Фестиваль казки ДО 20173 Фестиваль казки ДО 20176

    Наступним етапом благодійної акції будуть поїздки студентів до своїх маленьких друзів – вихованців дитячих будинків Києва та Київської області. Приєднуйтесь і ВИ до акційних заходів, і обов'язково відчуєте, як б'ється серце доброчинності!

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4822477
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
664
2714
3378
4020723
22071
63947
4822477

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-12-10 11:31:38
   

Хто на сайті?  

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ