Екскурсія до Верховної Ради України

Екскурсія до ВРУ дошк 08.02.182

8 лютого 2018 року делегація науково-педагогічних працівників та студентів факультету педагогіки і психології спеціальності «Дошкільна освіта» відвідали Верховну Раду України.

Як виявилось, сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам'яткою нашої столиці. Під час екскурсії всі присутні ознайомилися з історією та сучасністю головного будинку Верховної Ради України, який називають зразком «української архітектурної класики», виявивши для себе цікаві факти щодо його будівництва та реконструкції.
    Окрім того, відвідувачі екскурсії побували на балконі сесійної зали парламенту, в якій ухвалюються закони України. Детальну увагу екскурсоводом було приділено структурі зали сесійних засідань Верховної Ради України, що включає партер з секторною системою розміщення місць, стіл керівництва, ложу Президента України, ложу Уряду, ложу поважних гостей. Акцентовано увагу і на секторному розміщенні осіб на балконі (представники преси, особи, які зареєструвалися на відвідування пленарних засідань, представники зарубіжних держав).

Екскурсія до ВРУ дошк 08.02.187 Екскурсія до ВРУ дошк 08.02.18

Присутні мали унікальну можливість побувати в кулуарах Верховної Ради та прес-пойнту, де проходять брифінги народних депутатів.
      Незабутні враження залишились від ознайомлення з художнім полотном "Державотворення" (художник О.Г. Кулаков). Саме на ньому автор зобразив момент прийняття Акту проголошення незалежності України. Прізвища нардепів, які проголосували за незалежність нашої держави, є на картині.
      Особливу увагу було привернуто до національної реліквії – Прапору Незалежності, який був внесений до сесійної зали Верховної Ради України народними депутатами України у день проголошення незалежності України - 24 серпня 1991 року.

Екскурсія до ВРУ дошк 08.02.183 Екскурсія до ВРУ дошк 08.02.186

Екскурсія до Верховної Ради України залишила спогади у студентів та викладачів не тільки на численних фотокартках, але й у серцях. З відвідин Верховної Ради України стає зрозумілим, що національний парламент має гідну історію свого становлення та наділений можливостями і ресурсами бути гарантом стабільності і сталого розвитку України.

4591948
4591948