Відкрита лекція професора Цвєткової Г.Г.

Деталі

Відкрите заняття Цвєткова 0

   Нещодавно на факультеті педагогіки і психології відбулася відкрита лекція завідувача кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості, доктора педагогічних наук, професора Цвєткової Ганни Георгіївни з магістрантами першого року навчання спеціальності «Дошкільна освіта».

   Зовсім в нетрадиційний спосіб була відтворена тема «Студентство як соціальна група» в межах навчальної дисципліни «Методика викладання фахових дисциплін». Її актуальність і своєчасність є незаперечною, оскільки інтегрує необхідні для майбутнього педагога знання з різних суміжних наук.
  Традиційний процес викладання вказаного курсу пішов у забуття, а використані Г.Г.Цвєтковою методи інтерактивного навчання і прийоми роботи зі студентською аудиторією гідні європейського рівня майстерності. Це мозковий штурм, постановка проблемних питань, банк ідей, технології брейнстормінгу, техніки «навчання шляхом залучення», «активний полілог», «коло думок», метод-прес, мультимедійний пул викладання та ін.

Відкрите заняття Цвєткова 1

  Вільне володіння навчальним матеріалом, цитування ідей і думок видатних вчених, активне використання невербальних засобів комунікації посилювали компетентнісну основу змісту лекції.
  Ганна Георгіївна постійно спонукала студентів до творчого пошуку, реалізації власної світоглядної позиції, наукового підходу до розв'язання суперечливих і, водночас, важливих питань лекції, які включали предметно-професійний та соціальний контексти майбутньої професії. Вона стала фасилітатором, яка забезпечувала успішну групову комунікацію під час навчально-пізнавальної діяльності студентів. Доречною та не менш ефективною була інтерактивна мультимедійна презентація основних питань лекції, що демонструвалася за допомогою проектора і стала ще одним джерелом інформації.
  Ганні Георгіївні вдалося створити неймовірну атмосферу психологічного комфорту, залучити УСІХ присутніх до дієвого співробітництва та виконання творчих завдань на відкритому лекційному занятті. Мету – досягнуто, завдання – виконано. А на завершення – рефлексія!

Відкрите заняття Цвєткова 2 Відкрите заняття Цвєткова 3

  Дякуємо Ганні Георгіївні за унікальну можливість ознайомитися з віртуозною роботою сучасного професора педагогічного університету!

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4917964
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
331
2857
14153
4106133
39895
77663
4917964

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-01-19 04:41:49
   

Хто на сайті?  

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ