Всеукраїнська благодійна акція «Дитинство: крок у майбутнє» крокує Київщиною

2 курсНаприкінці квітня студенти 2 та 3 курсів спеціальності «Дошкільна освіта» Факультету педагогіки і психології в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Дитинство: крок у майбутнє» разом із керівником акції Гальченко Вікторією Миколаївною відвідали «Дитяче містечко» (м. Бровари). І ось, які відгуки студентів залишилися після поїздок:

Студентка 3 курсу Куценко Інна:

Дитячі мрії – наче зірки в космосі: якщо загадаєш бажання – воно обов’язково здійсниться.

Наша група (3А) мала надзвичайну можливість відвідати Дитячий будинок сімейного типу м. Бровари та подарувати невеличку казку дітям, адже кожна дитина живе казкою і мріє про неї. Вся підготовка була спрямована на постановку казки, але потрібно було готуватися в іншому аспекті. Як тільки ми зайшли на територію дитячого будинку, зрозуміли, що наші серця страшенно калатають, емоції беруть верх над розумом, адже саме тоді починаєш розуміти всю важливість цієї мандрівки. Річ була не в тому щоб продемонструвати свої акторські здібності, а в тому, щоб доторкнутися до чутливого дитячого серця. Тому наша діяльність була спрямована на дітей, їх зацікавлення та співучасть у виставі та ігровій діяльності. Вистава "Попелюшка" була орієнтована на дітей та їх вікові особливості. Після вистави дітям були презентовані маленькі подаруночки (солодощі, соки, канцтовари), придбані за благодійні внески студентів спеціальності «Дошкільна освіта».А також ми провели з малюками декілька цікавих ігор. Діти були задоволені нашим щиросердним візитом.

2курс  cHFpraSyHKQ

Під час відвідин ми побачили, що Дитячий будинок облаштований на сучасному рівні. Кожна сім`я складається з батька,матері та 5-7 дітей(брати та сестри),тобто кожна дитина виховується в підтримці та спілкуванні як з батьками,так і з дітьми. Також кожна дитина має простір для всебічного розвиткурізноманітні ігри та іграшки,навчання в школі або ДНЗ(залежно від віку дитини).

Від щирого серця дякуємо за створення та функціонування таких закладів, які беруть під свою опіку найдорожче, що є в цьому світі – це людське життя, яке за допомогою таких меценатів складається в дітей по-іншому, що робить наш світ кращим!

hnmMghWXddM  JNHw505ZAdM

А студентки 2 курсу (202 та 204 груп) побували в дитячому будинку "Надія" (с. Мокрець Броварського району). Дівчата подарували дітлахам чудову весняну казку, до якої увійшли уривки з улюблених дитячих мультиків, погрались у веcелі розважальні ігри, пригостили дітей смаколиками та на згадку про цю зустріч наклеїли на великий аркуш паперові долоньки різного кольору, на яких вихованці дитячого будинку написали свої мрії. Нехай же мрії дітей збудуться, а в серцях студентів палає вогник любові й надалі!

1курс  bO8AirOXiQo

Небайдужі! Приєднуйтесь до нас, і ви відчуєте, як б'ється серце ДОБРОЧИННОСТІ!

Server Time: 2017-11-22 16:30:29