Майстер-клас для студентів...

IMAG4590У травні 2017 року на базі НВП «Картографія» кандидатом географічних наук, доцентом Київського національного університету імені Тараса Шевченка, завідувачем редакції навчальної тематики Остроухом В.І. та кандидатом педагогічних наук, доцентом Васютіною Т.М. проведено спільний майстер-клас для студентів 15, 16 ПНМС на тему «Методика використання навчальних картографічних матеріалів у професійній діяльності вчителя початкової школи».

IMAG4597Під час його проведення студентів було ознайомлено з різними видами карт, різних років видань і різними мовами. Особливу увагу було приділено картам для учнів з особливими потребами (сліпих), що є вагомими кроком у підготовці студентів до роботи в інклюзивних класах.

IMAG4531  IMAG4529   IMAG4518

IMAG4535

Вагоме місце у роботі майстер-класу зайняла інформація про особливості створення карт і атласів, технічне забезпечення цього процесу, технології надання грифів МОН України, юридичний супровід тощо.

IMAG4548  IMAG4547  IMAG4545
   IMAG4557

У ході майстер-класу Остроух В.І. продемонстрував новинки підприємства: атласи для учнів, настільні та настінні карти з природознавства та «Я у світі». Після змістової характеристики кожного картографічного посібника Васютіна Т.М. надавала методичний коментар з їх використання у навчально-виховному процесі початкової школи.

IMAG4585  IMAG4570  IMAG4561
   IMAG4589