Поселення!!!

Деталі

   Поселення студентів нового набору відбудеться 30 та 31 серпня 2017 року.

Кошти за проживання сплачуються наперед за 10 місяців (сума 4400 грн).

Особи, які мають пільги (сироти, внутрішньо переміщені особи, діти учасників бойових дій та інваліди 1-ї групи) мають надати копії відповідних документів.

СПИСОК студентів розподілених на поселення 

 

СПИСОК

студентів нового набору 2017 року (бакалаврів і магістрів)

розподілених на поселення у гуртожиток № 8

(вул. Космічна, 8в)

  1. Пацина Анна Романівна
  2. Киричок Дар’я Володимирівна
  3. Люлька Інна Юріївна
  4. Бахмачук Ірина Вікторівна
  5. Заєць Марина Анатоліївна
  6. Герич Олеся Миколаївна
  7. Савченко Валерія Валеріївна
  8. Кучерук Маряна Вікторівна
  9. Овдієнко Мілена Валентинівна
  10. Труханова Євгенія Ігорівна
  11. Кайзер Каріна Олександрівна
  12. Ветушняк Анастасія Сергіївна
  13. Сугак Олександра Русланівна
  14. Прохоренко Юлія Леонідівна
  15. Іскрицька Олександра Русланівна
  16. Вознюк Катерина Анатоліївна
  17. Паладюк Єлизавета Олександрівна
  18. Шевченко Анна Русланівна
  19. Павлюк Лілія Олександрівна
  20. Давидович Роксолана Василівна
  21. Завальніцька Надія Михайлівна
  22. Струць Ірина Юріївна
  23. Краєвська Яна романівна
  24. Загребельна Вікторія Олегівна
  25. Чаплінська Аліна Олександрівна
  26. Шмига Вікторія Олегівна
  27. Прасол Тетяна Олександрівна
  28. Хом’як Леся Григорівна
  29. Тарасюк Аліна Валеріївна
  30. Борисьонок Максим Олегович
  31. Бурбак Анна Віталіївна
  32. Вірченко Мирослава Михайлівна
  33. Дьолог Ганна Юріївна
  34. Кісіль Богдана Юріївна
  35. Кривонос Вадим Миколайович
  36. Луцук Мирослава Вадимівна
  37. Микитенко Анастасія Миколаївна
  38. Поплавко Тетяна Вікторівна
  39. Прядко Карина Миколаївна
  40. Розсоха Юлія Михайлівна
  41. Смик Мирослава Валентинівна
  42. Трофімова Анастасія Миколаївна
  43. Фурман Тетяна Вікторівна
  44. Чернишова Катерина Володимирівна
  45. Черняк Анастасія Василівна
  46. Карплюк Анастасія Анатоліївна
  47. Саско Наталія Валеріївна
  48. Трончу Ольга Юріївна
  49. Цигель Анна Володимирівна
  50. Шкудун Дар’я Сергіївна
  51. Сірий Анатолій Сергійович
  52. Щербина Олександр Сергійович
  53. Молош Микита Володимирович
  54. Бабій Валентина Василівна
  55. Бенза Наталія Сергіївна
  56. Вознюк Вікторія Юріївна
  57. Гадасюк Надія Володимирівна
  58. Кулибаба Наталія Анатоліївна
  59. Акуленко Марина Юріївна
  60. Веселовська Тетяна Сергіївна
  61. Костючок Ірина Анатоліївна
  62. Чміль Наталія Ігорівна
  63. Харитонова Олена Геннадівна
  64. Яцків Марія Осипівна
  65. Купріянова Анастасія Миколаївна
  66. Романюк Ірина Володимирівна
  67. Євтушенко Яна Романівна

СПИСОК

студентів нового набору 2017 року (бакалаврів і магістрів)

розподілених на поселення у гуртожиток № 3

(вул. маршала Тимошенка, 2з)

  1. Цюбик Ілона Леонідівна
  2. Андрєєва Катерина Сергіївна
  3. Павленко Інна Анатоліївна
  4. Ступка Владислав Юрійович
  5. Бабенко Валерія Володимирівна
  6. Павлюс Марія Василівна
  7. Івашко Ярослав Геннадійович
  8. Бігун Станіслав Анатолійович
  9. Кушнеренко Марія Олександрівна
  10. Малюк Сніжанна Олександрівна
  11. Липовенко Діана Русланівна
  12. Нікітіна Валерія Володимирівна
  13. Кравчук Аліна Михайлівна
  14. Лютіна Юлія Олександрівна
  15. Клименко Людмила Володимирівна
  16. Лисенко Анна Миколаївна
  17. Мороз Надія Миколаївна
  18. Олійник Діана Сергіївна
  19. Крук Юлія Віталіївна
  20. Шершень Влада Вікторівна
  21. Галкіна Поліна Романівна
  22. Куцюруба Анастасія Сергіївна
  23. Кішкевич Софія Василівна
  24. Куліш Надія Сергіївна
  25. Чебен Василина Петрівна
  26. Шиманська Любов Володимирівна
  27. Слободинюк Олена Ростиславівна
  28. Твердохліб Юлія Юріївна
  29. Мельничук Єлизавета Олександрівна
  30. Мельник Катерина Олександрівна
  31. Карпачова Марія Андріївна
  32. Мухіна Олена Валеріївна
  33. Голоблородько Ольга Андріївна
  34. Польовнича Катерина Віталіївна
  35. Рога Віолетта Георгіївна
  36. Горбай Марта Вікторівна
  37. Собчук Юлія Володимирівна
  38. Скидан Юлія Михайлівна
  39. Шудря Карина Сергіївна
  40. Гриценко Крістіна Костянтинівна
  41. Глушкова Ірина Василівна
  42. Чижова Анна Андріївна
  43. Щекачова Дар’я Віталіївна
  44. Тихонова Оксана Олегівна
  45. Уринович Анастасія Анатоліївна
  46. Гуляй Катерина Олександрівна
  47. Шандор Юлія Юріївна
  48. Астаніна Анастасія Юріївна
  49. Волошин Дарія Миколаївна
  50. Кульгильдинова Каріна Рустамівна
  51. Салямон Валерія Іванівна
  52. Скорич Анастасія Василівна
  53. Черняк Дар’я Романівна
  54. Лемешек Катерина Ігорівна
  55. Максименко Аліна Максимівна
  56. Мельник Анастасія Ігорівна
  57. Настенко Карина Сергіївна
  58. Олексійчук Вікторія Миколаївна
  59. Гонтарук Катерина Русланівна
  60. Магера Анастасія Вікторівна
  61. Писаренко Єлизавета Валеріївна
  62. Сємьонова Анна Анатоліївна
  63. Пишук Ангеліна Василівна
  64. Андрієва Анна Ігорівна
  65. Сорока Наталія Іванівна
  66. Дехтяр Марія Володимирівна
  67. Величко Христина Юріївна
  68. Нікітчук Наталія Олександрівна
  69. Савонік Вікторія Сергіївна
  70. Постоловська Тетяна Станіславівна
  71. Кучковська Анна Ігорівна
  72. Яковенко Вікторія Романівна
  73. Огородник Ірина Олегівна
  74. Довганич Людмила Вікторівна
  75. Стряпан Роман Олегович
  76. Альошина Катерина Олександрівна
  77. Мариніч Юлія Олексіївна
  78. Животівська Тетяна Костянтинівна
  79. Кузнецова  Віолета Володимирівна
   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3815945
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1054
1321
8994
3013971
42565
41880
3815945

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-09-23 23:34:19
   

Хто на сайті?  

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ