Відбулося методичне об’єднання дошкільних працівників...

20170406 120115Кафедра педагогіки та психології дошкільної освіти та дитячої творчості факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова активно співпрацює з управлінням освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації у підготовці молодих кадрів напряму «Дошкільна освіта», організації різних видів педагогічних практик, проведенні науково-дослідної і організаційно-методичної роботи.

6 квітня 2017 року на базі НВК «Сузір’я» відбулося методичне об’єднання дошкільних працівників Святошинського району міста Києва, яке було присвячене особливостям організації занять з предметного малювання з дітьми раннього і дошкільного віку у сучасному ДНЗ.

Зустріч відкрила Головний спеціаліст з питань дошкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Зражевська Любов Василівна. Вона наголосила на важливості постійного активного співробітництва науковців та практиків дошкільної галузі.

20170406 090834  20170406 100825  20170406 111530

Перед педагогами-дошкільниками виступила старший викладач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості Нападій Наталія Вікторівна. Вона розповіла про особливості організації предметного малювання в сучасному ДНЗ. У ході проведення майстер-класу педагоги виконали ряд робіт «Гілка сакури», «Золота рибка», «Новий квартал», «Весняні квіти» та ознайомилися з сучасними підходами до змісту та оформлення дитячих малюнків.

20170406 111541  20170406 111545 1

Перед вихователями виступила директор НВК «Сузір’я» Банітова Тетяна Петрівна, яка зазначила, що творчий розвиток дитини в образотворчій діяльності впливає на формування особистості дитини в цілому.

Зустріч пройшла змістовно і цікаво.

3812036
3812036