Відбулося методичне об’єднання дошкільних працівників...

Деталі

20170406 120115Кафедра педагогіки та психології дошкільної освіти та дитячої творчості факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова активно співпрацює з управлінням освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації у підготовці молодих кадрів напряму «Дошкільна освіта», організації різних видів педагогічних практик, проведенні науково-дослідної і організаційно-методичної роботи.

6 квітня 2017 року на базі НВК «Сузір’я» відбулося методичне об’єднання дошкільних працівників Святошинського району міста Києва, яке було присвячене особливостям організації занять з предметного малювання з дітьми раннього і дошкільного віку у сучасному ДНЗ.

Зустріч відкрила Головний спеціаліст з питань дошкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Зражевська Любов Василівна. Вона наголосила на важливості постійного активного співробітництва науковців та практиків дошкільної галузі.

 

20170406 090834  20170406 100825  20170406 111530 

 

Перед педагогами-дошкільниками виступила старший викладач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості Нападій Наталія Вікторівна. Вона розповіла про особливості організації предметного малювання в сучасному ДНЗ. У ході проведення майстер-класу педагоги виконали ряд робіт «Гілка сакури», «Золота рибка», «Новий квартал», «Весняні квіти» та ознайомилися з сучасними підходами до змісту та оформлення дитячих малюнків.

 

20170406 111541  20170406 111545 1   

 

Перед вихователями виступила директор НВК «Сузір’я» Банітова Тетяна Петрівна, яка зазначила, що творчий розвиток дитини в образотворчій діяльності впливає на формування особистості дитини в цілому.

Зустріч пройшла змістовно і цікаво.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4460662
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1496
2090
13871
3651413
47444
62601
4460662

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-06-23 17:18:53
   

Хто на сайті?  

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ