"Нова українська школа" – в дії

IMG 5259 Участь у роботі «круглих столів» 9 лютого та 16 лютого 2017 року доцента кафедри української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова Чабайовської Марії Іванівни:

IMG 52291.   Круглий стіл "Початкова освіта в контексті формування нової української школи" (департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», навчально-виховний комплекс "Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника",  9 лютого 2017 р.), м.Обухів.

IMG 5243Доповідь "Виховання національно свідомого громадянина України в процесі вивчення курсу українознавства "Я люблю Україну" в початковій школі".
Здійснювалася презентація нового курсу українознавства «Я люблю Україну» для 2-4 класів спільно із  учителями початкових класів НВК «Гімназія – ЗНЗ  І ступеня м. Обухова ім. Володимира Мельника»    Омельченко Н. М. і Мельник Л. В.

IMG 5256  IMG 5271  IMG 5258

DSC 53452.  Круглий стіл «Проблемне навчання на уроках  української мови в початковій школі за інтегративно-діяльнісною технологією «Росток» (департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Українська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1,          16 лютого 2017 р.), м. Українка.

DSC 5258Доповідь "Формування  предметної компетентності молодших школярів на уроках навчання грамоти (письма) засобами педагогічної технології "Росток" в умовах розвитку сучасної початкової школи".

DSC 5146Майстер-клас заслуженого вчителя України  Кальчук Марії Іванівни – фрагмент уроку письма за посібником:    Кальчук М. І., Чабайовська М. І. Українська мова: Прописи: у чотирьох частинах. 1 клас. –  Суми: ТОВ НВП "Росток" А. В. Т.", 2016 (схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах, лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 22. 07. 2013 р. № 14.1 / 12 - Г- 359).

DSC 5108   DSC 5135 DSC 5251

Цей захід проводився спільно з  Міністерством освіти і науки України (Інститут модернізації змісту освіти): Воронцова Емілія Валеріївна, науковий співробітник Інституту модернізації змісту МОН України і Ткаченко Любов Петрівна, заввідділом початкової освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

2090

Server Time: 2018-06-23 08:01:06