Всеукраїнський форум «Допоки в собі не виховаєш українця»

Всеукраїнський форум «Допоки в собі не виховаєш українця» об’єднав1 студентську  молодь із різних  вишів, які виявили  небайдуже ставлення до сучасних проблем української держави та національної духовності. Активну участь у ньому взяли і ми, студенти факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету  імені М.П. Драгоманова, виступивши із доповідями: Геращенко Олена «Моральність і  професійність в уособленні  педагога», керівник - професор кафедри  психології і педагогіки М.М. Марусинець, Тимошенко Анна «Ти знаєш, що ти людина?…», керівник - доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання М.С.Севастюк.

2    Понад  60  учасників  висловлювали свої міркування й власну позицію про те, якою повинна бути людина в ситуаціях    соціальних змін, щоб не схибити, не зламатись,  гордо обстоювати  це величне ім’я «Людина» для прийдешніх поколінь.    Форум не тільки згуртував усіх навколо розв’язання3 важливих проблем сьогодення, але й розширив горизонти спілкування з видатними діячами, політиками, вченими, студентською молоддю в утвердженні   національних інтересів, традицій, поглядів,  до яких не можна бути байдужим, особливо нам, студентам, як в особистісному, так і в професійному самоутвердженні.

Server Time: 2017-11-24 05:10:21