Дошкільна освіта

Шановні абітурієнти!

Вас вітає

кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості

та кафедра методик та технологій дошкільної освіти

факультету педагогіки та психології

Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова!

Кафедри забезпечують підготовку висококваліфікованих фахівців за спеціальністю «Дошкільна освіта».

Випускники цієї спеціальності стають викладачами вищих навчальних закладів, працівниками відділів управління освіти і науки, співробітниками дошкільних навчальних закладів, початкової школи, центрів позашкільної освіти, центрів розвитку дитини, психологічних консультацій, служб у справах неповнолітніх та опікунських рад, працюють в сім’ях, тому що можуть отримати наступні кваліфікації:

-                          Бакалавр дошкільної освіти. Вихователь дітей дошкільного віку. З додатковими кваліфікаціями:

• Практичний психолог.
  • Вчитель іноземної мови в дошкільних закладах.
  • Вчитель початкової школи.
  • Логопед дошкільних, загальноосвітніх та реабілітаційних закладів.

-                          Магістр педагогічної освіти. Викладач вищого навчального закладу. Інспектор з дошкільного виховання. З додатковими кваліфікаціями:

• Практичний психолог.
  • Вчитель іноземної мови в дошкільних закладах.
  • Вчитель початкової школи.
  • Логопед дошкільних, загальноосвітніх та реабілітаційних закладів.
    • Гарантуємо високий рівень професійної підготовки (викладають провідні фахівці освіти).
    • Забезпечуємо перевтілення теоретичних знань в практичні уміння (практика в кращих установах освіти м.Києва).
    • Стимулюємо наукове зростання – щорічні студентські конференції ( в т.ч. skype-конференція).
    • Створюємо незабутні студентські роки (насичене культурно-дозвіллєве життя)
    • Реалізуємо щорічні обміни студентами з ВНЗ інших країн (Польща, Білорусь, тощо)
    • Сприяємо працевлаштуванню (тісні зв’язки з роботодавцями, конкурсний відбір на кращі посади)
    • Здійснюємо консультативний супровід випускників.

Відділення здійснює професійну підготовку фахівців за освітніми ступенями «бакалавр», «магістр» та такими формами: денна; заочна; перепідготовка; екстернат.

До послуг студентів: бібліотека з просторими читальними залами та електронні бібліотечні фонди, мультимедійний комплекс, комп’ютерний клас із виходом у мережу Іnternet, зал для проведення skype-конференцій, сучасний спортивний комплекс з басейном, ігровими та тренажерними залами.

Запрошуємо на навчання.

Контактні дані:

Адреса:

04114, м. Київ, вул..Тургенєвська, 8/14.

Тел./факс:       /044/486-40-06

Server Time: 2017-11-24 12:38:47