Факультет педагогіки та психології запрошує на навчання!

Шановні абітурієнти та батьки!

0ebc06933a74 Після гомінкого періоду атестації, залишивши в порі дитинства глибокий слід, цьогорічні одинадцятокласники вирушать у вир дорослого життя, де відразу ж їх очікуватиме найперший і, напевно, найважливіший вибір – вибір професії. І кому ж, як не Вам, усвідомлювати вагомість цього кроку. Довгих 11 років Ви «вели» дітей у майбутнє повільно, крок за кроком. Довгих одинадцять років Ви усвідомлювали складність та важливість професії вчителя, реалізуючи її у майбутніх випускниках.

Сьогодні ж гостро постало питання про нестачу кваліфікованих педагогів, педагогів, для яких «пайдея» у всій всеоб’ємності цього слова буде головним вістрям життя.Адже саме вчитель із перших днів навчання не лише прививає любов до наук та їхнє усвідомлення, а й метацінності. Адже вчитель – це і радник, і філософ, і лікар, і митець. І ні одна із професій не може стати на той же рівень. Саме тому факультет педагогіки та психології просить у Вас дозволу провести профорієнтаційну роботу серед учнів одинадцятих класів. Ми маємо на меті ознайомити старшокласників із внутрішнім світом цієї професії, розвіяти міфи про непотрібність та одноманітність, надати можливість осмислити важливість такого вибору.Факультет педагогіки та психології готує першокласних фахівців, які підтверджують це звання не один десяток років. Це престижно та виступає гарантом майбутнього. Маємо надію, що Ви відгукнетеся на наше прохання і ми надалі будемо тісно співпрацювати, уселяючи надію на світле завтра, де мислитиме та творитиме нова генерація.

3811943
3811943