Всеукраїнський форум «Ранній розвиток дитини – право кожного»

Деталі

Фото 2 з форуму Луценко   8 червня 2018 року завідувач кафедри методик та технологій дошкільної освіти, професор Луценко Ірина Олексіївна  взяла участь у пленарному засіданні Всеукраїнського форуму «Ранній розвиток дитини – право кожного» з доповіддю на тему «Пріоритети виховання дитини: закономірний хід розвитку чи передчасне тренування».

Детальніше...

Науково-методичний семінар «Гра та іграшка у фокусі уваги різних соціальних інституцій»

Деталі

Семінар Гра та іграшка0 20.04.2018р. викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості факультету педагогіки і психології НПУ ім.М.П.Драгоманова на чолі з завідувачем кафедри док.пед.наук, проф. Цвєтковою Г.Г. взяли участь у роботі науково-методичного семінару «Гра та іграшка у фокусі уваги різних соціальних інституцій», який відбувся на базі Державного музею іграшки за ініціативи док.пед.наук, проф. Гавриш Н.В., за участі Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Інституту психології, НПУ ім.М.П.Драгоманова та Київського університету ім.Б.Грінченка. та за сприяння Лабораторії дошкільної освіти та виховання Інституту проблем виховання НАПН України на чолі з канд.пед.наук, стар.наук.співробітником Рейпольською О.Д.

Детальніше...

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – В ДІЇ!

Деталі

МІЧ н-м.семінар Боярка 13.06.18    13 червня 2018 року на базі Боярського НВК "Колегіум-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3" (м.Боярка) відбувся науково-методичний семінар для вчителів Києво-Святошинського району Київської області, які з 1 вересня цього року працюватимуть за новими освітніми програмами, втілюючи ідеї Концепції нової української школи. Захід проводився спільно з кафедрою української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського

Деталі

Сухомлинському 100 0   Ми, студенти 31 групи спеціальності «Початкова освіта» факультету педагогіки і психології 22 травня 2018 р. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ПІДГОТОВКА ПЕДАГОГА ХХІ СТОЛІТТЯ КРІЗЬ ПРИЗМУ ІДЕЙ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО» на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г.Сковороди».

 

Детальніше...

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція

Деталі

ОнлайнКонф ПН 2   16 травня 2018 р. весь професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки і методики початкового навчання взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції з міжнародною участю «Нові стратегії розвитку початкової освіти в умовах євроінтеграції» на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Детальніше...

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4918017
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
384
2857
14206
4106133
39948
77663
4918017

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-01-19 04:57:50
   

Хто на сайті?  

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ