НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – В ДІЇ!

МІЧ н-м.семінар Боярка 13.06.18    13 червня 2018 року на базі Боярського НВК "Колегіум-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3" (м.Боярка) відбувся науково-методичний семінар для вчителів Києво-Святошинського району Київської області, які з 1 вересня цього року працюватимуть за новими освітніми програмами, втілюючи ідеї Концепції нової української школи. Захід проводився спільно з кафедрою української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова.

У роботі семінару взяли участь і виступили з доповідями:

1. Чабайовська Марія Іванівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова (доповідь "Формування культурної, громадянських та соціальних компетентностей здобувачів освіти 1 класу в процесі вивчення курсу українознавства "Я люблю Україну").
2. Омельченко Н. М. – вчитель початкових класів НВК "Гімназія – ЗНЗ І ступеня м.Обухова імені Володимира Мельника", вчитель вищої категорії, вчитель-методист (доповідь "Реалізація міжпредметної інтеграції в роботі з молодшими школярами під час засвоєння курсу українознавства "Я люблю Україну").
3. Мельник Л. В. – вчитель початкових класів НВК "Гімназія – ЗНЗ І ступеня м.Обухова імені Володимира Мельника", вчитель вищої категорії, вчитель-методист (доповідь "Використання інформаційних технологій на уроках українознавства в 1 класі").

МІЧ н-м.семінар Боярка 13.06.18 1 Боярка 13.06.18 3

Практичну частину підготувала і провела у формі майстер-класу В.В.Синільник, вчитель початкових класів НВК "Гімназія – ЗНЗ І ступеня м.Обухова імені Володимира Мельника", вчитель вищої категорії, вчитель-методист, продемонструвавши фрагмент уроку українознавства "Я люблю Україну" на тему: "Українська національна іграшка. Міні-проект "Якими іграшками гралися наші бабусі?"
   Присутні мали змогу ознайомитись із реалізацією міжпредметної інтеграції в роботі з молодшими школярами, використанням проектної та інформаційних технологій з метою формування культурної, громадянських та соціальних компетентностей здобувачів освіти 1 класу.

Боярка 13.06.18 6 Боярка 13.06.18 2 Боярка 13.06.18 7 Боярка 13.06.18 4

Server Time: 2018-11-19 05:25:15