Наково-дослідна робота студентів

Науково-дослідна робота студентів

Інститут педагогіки і психології

Науково-дослідна робота студентської молоді Інституту педагогіки і психології організовується за різними напрямками:

На усіх кафедрах інституту постійно діють наукові гуртки та проблемні групи, якими керують досвідчені викладачі кафедри. Зокрема, у 2009 – 2010 н.р. робота зі студентами проводилася у 42 проблемних групах та 3 наукових гуртках. Кількість студентів, що займалися у наукових гуртках – 87 чоловік, а у проблемних групах – 260. Студенти працювали за різними напрямками: педагогіка та різні методики початкової освіти, загальна психологія та практична психологія, образотворче мистецтво, валеологія, іноземна мова. Цього навчального року у Інституті діє 5 наукових гуртків (задіяно 125 осіб) та 50 проблемних груп (задіяно 302 студенти).

За підсумками роботи НТТСМ щороку навесні проводиться Тиждень студентської науки, де студентська молодь презентує свої наукові досягнення на пленарному та секційних засіданнях звітної науково-практичної конференції НТТСМ НПУ ім. М.П.Драгоманова. Найкращі виступи та роботи студентів відзначаються грамотами та рекомендуються до друку в загальноуніверситетському збірнику.

Студенти приймають активну участь у науково-практичних конференціях, семінарах, виставках, конкурсах нашого університету та інших. Так, за 2009 -2010 н.р. студенти взяли участь у:

• 4-х конкурсах(Всеукраїнський конкурс «Кращий студент України – 2009 року; IVВсеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»; Конкурс художньо-творчих робіт з образотворчого мистецтва студентів Інституту педагогіки і психології НПУ ім. М.П.Драгоманова; Конкурс рефератів (проектних робіт) на тему «Освіта в різних країнах світу»).

• Всеукраїнській олімпіаді з різних спеціальностей(початкова освіта, образотворче мистецтво, практична психологія). Годлевська Вікторія Вікторівна виборола перше місце в Олімпіаді, що відбувалася в Бердянському педагогічному університеті.

• 16-ти наукових конференціях, семінарах та круглих столах(Основні: «Тиждень студентської науки». Звітно-наукова конференція студентів НПУ імені М.П.Драгоманова за 2009 рік «Освіта та наука у вимірах 21 століття»; XIIIВсеукраїнська науково-практична конференція «Молодь, освіта, наука, культура і національна свідомість в умовах європейської інтеграції».IIМіжнародний Конгрес психологів України. VIавторська школа з глибинної психокорекції академіка АПН України Т.С.Яценко. Презентація прортфоліо «Живопис крізь час» - «Мої улюблені художники». Круглий стіл на тему «Jobhunting»).

За поточний рік студентами захищено 8 дипломних роботи, 4 – кваліфікаційних та 77 – магістерських.

У 2009- 2010 році відзначені нагородами:

1. Годлевську В. (студентка 3 курсу спеціальності «Початкове навчання») - нагороджена дипломом та грамотою за 1 місце у 2 турі Всеукраїнської студентської олімпіади.

2. Щелко В. (студентка-магістрантка спеціальності «Початкове навчання») – нагороджена численнимиграмотами і дипломами за перемогу та активну участь у різних студентських наукових заходах.

3. Горго М. (студентка-магістрантка спеціальності «Початкове навчання») нагороджена грамотою за 3 місце у XIIIВсеукраїнській науково-практичній конференції «Молодь, освіта, наука, культура і національна свідомість в умовах європейської інтеграції».

4. Матюк А. (студентка-магістрантка спеціальності «Початкове навчання») нагороджена грамотою за 3 місце у XIIIВсеукраїнській науково-практичній конференції «Молодь, освіта, наука, культура і національна свідомість в умовах європейської інтеграції».

5. Карпенко М. (студентка-магістрантка спеціальності «Практична психологія») нагороджена грамотою за 3 місце у XIIIВсеукраїнській науково-практичній конференції «Молодь, освіта, наука, культура і національна свідомість в умовах європейської інтеграції».

Викладачами інституту проводиться регулярна робота з надання допомоги студентській молоді з організації та проведення науково-дослідної роботи, їх участі у всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, виставках, конференціях. Запроваджено систему заохочувальних заходів. Активно працює рада НТТСМ.

Server Time: 2017-11-24 12:38:47