Коли кохання прокидається в серцях. До дня Святого Валентина

Деталі

Багато хто вважає, що історія однієї людини ніяк не впливає на всесвітню історію людства, але я переконана в іншому. От уявіть, що Ваш пра-пра-пра-пра і ще багато разів пра- дідусь не народився. Він не зустрівся зі своєю дружиною, не дав початок Вашому роду і через покоління не передав свої гени Вам. От і нема історії. Тому, я вважаю, що кожна людина повинна жити достойно для того, щоб залишити після закінчення свого шляху відблиск світлих справ у віках.

Можливо, ці слова викличуть у Вас сарказм, але коли людина, обертаючись на те що вона зробила, бачить лише сірість і пустку – стає моторошно. Бо в неї немає історії, а немає історії – немає й людини…

Життя таке різностороннє і непередбачуване, що на людину, впродовж усього її шляху, очікує безліч несподіванок, як приємних так і не дуже. Такою життєвою несподіванкою є і кохання.

Детальніше...

Про те, що чекає завершення…

Деталі

Ти увірвався весняним повітрям у мої груди і полегшеним зітханням опустився у моє життя…ти. Здавалось що я вже не повірю в можливість просто бути щасливою. Памятаю як смішно звучали для мене казочки про вічне безсмертне чисте кохання. Коли є він і вона. Коли немає примітивних проблем і непорозумінь, коли обоє слухають і Чують один одного. Коли дихаєш коханою людиною, коли просто літаєш в ту саму мить як цілуєш її.

Ти плакав літніми грозами в моєму серці ..твої сльози були чистими і по-дитячому наївними. Твої вчинки зрозумілими але від того не менш болючими. Ти знав що чиниш неправильно.

Детальніше...

my Student's Love

Деталі

Зачаток моєї історії і мого кохання почалися декілька років тому, як раз коли я поступив в славнозвісний Драгоманова. Життя студента – одна з найкращих частин в житті кожної людини, бо це час, коли ти переходиш з підлітка в доросле життя і коли в тебе все життя починається наново. Так і в мене сталося, я подав документи і поступив на практичного психолога в доволі таки цікаву компанію різних людей. Там-то я і зустрівся зі своїм теперішнім коханням. Відбулося це під час однієї з сесій.

 

Детальніше...

Історія кохання двох найкращих друзів

Деталі

Як боляче, коли самотня йдеш по життю.. ні.. не сиротою… а тоді, коли в тебе є рідні люди та нема споріднених душ…

І ти йдеш. Ростеш… і запевняєш себе, що ніхто тобі і не потрібен, що ти достатньо сильна і впевнена в собі для того, щоб усі двері розчинялися перед тобою самі собою..

Та коли чергові двері не відчиняються – нарешті розумієш… немає в кого попросити підтримки… немає заспокоєнь, допомоги… І ти повільно тонеш в безодні розпачу.. і скільки б ти не сиділа в електронних соціальних мережах.. скільки б не було у тебе друзів у «Вконтакті» - немає від кого чекати підказки… Сама… Самотня… Одна..

Детальніше...

Про що ми думаємо

Деталі

Про що ми думаємо? Про що мріємо? Яким шляхом ідемо і від чого відхрещуємось? Заради чого живемо і до чого прагнемо? До досконалості та достатку, благополуччя та кохання...Кохання... мабуть це найважливіше... це те, що визначає все інше, дає нам віру та надію, радість і печаль, здійснення мрій та розчарування.

Що ми без неї? Ніхто і ніщо! Ми не вміємо і не хочемо без неї жити. Ми відчуваємо себе пригніченими та розчарованими, коли вона заподіює нам біль, але відчуваємо себе ще гірше, коли її просто немає...Через це і прагнемо до неї... Любові...

Але навіщо? Навіщо вона нам? Ніхто не відповість. Вона в нашій природі і ніхто не в праві заборонити нам це...

 

Детальніше...

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3948743
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
510
2284
12242
3137313
55679
68652
3948743

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-24 05:25:26
   

Хто на сайті?  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ