Запрошуємо на навчання

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо на навчання!

Адреса Факультету педагогіки і психології: м.Київ, вул.Тургенєвська 8-14 (гуманітарний корпус),

10 поверх

Адреса приймальної комісії: м. Київ, вул. Пирогова,9 тел.239-30-17, 235-82-36

Шановні випускники навчальних закладів!

Перед вами зараз цікавий та важкий вибір майбутнього життєвого шляху. Перед вами відкривають свої двері навчальні заклади, які готують економістів, юристів, менеджерів, педагогів тощо. Всі професії важливі та потрібні. Але, на думку американських вчених є професії, які завжди будуть потрібні суспільству. В списку даних професій одне з провідних місць посідає професія психолога. Людина з психологічною освітою може працювати скрізь, де є люди, скрізь, де є спілкування, скрізь, де потрібна допомога у різноманітних життєвих ситуаціях.

Якщо ти:

Любиш людей;

Любиш допомагати людям;

Хочеш змінити себе;

Хочеш наблизитися до себе;

Хочеш розвинути творчі здібності;

Хочеш навчитися пізнавати людей по зовнішньому вигляді;

Хочеш дізнатися про сутність походження особистісних проблем;

Хочеш розвинути комунікабельні навички;

Хочеш навчитися позитивно сприймати світ та людей;

Мрієш змінити світ на краще.

Ми радимо обрати професію психолога і навчатися на факультеті психології і педагогіки.

Саме на нашому факультеті Вам буде надано освіту в галузі психології (практичної психології) із широким доступом до працевлаштування в системі освітніх закладів та суміжних областях. Навчання спрямовано на оволодіння знаннями, уміннями, професійно-значущими якостями щодо здійснення діагностичної, корекційної, розвивальної, експертної, консультативної, управлінської професійної діяльності; здійснюється підготовка до подальшого навчання.

Професійна підготовка ґрунтується на сучасних наукових досягненнях теоретичної (загальна, вікова, педагогічна, соціальна) та практичної (психодіагностика, психологічне консультування та психокорекція) психології; педагогіки; вікової фізіології, валеології, медицини, охорони здоров҆я дітей, і орієнтує на актуальні спеціалізації, в межах яких можлива подальша професійна та наукова кар`єра: дитяча психологія, організаційна психологія. Базова підготовка дозволяє продовжити навчання за магістерськими програмами спеціальності: психологія (практична психологія).

Форми навчання: денна, заочна

Термін навчання: 3.10 роки на базі повної загальної середньої освіти

Термін навчання: 2.10 роки на базі ОКР молодшого спеціаліста за напрямом підготовки початкова освіта; соціальна педагогіка, медицина

Кваліфікація: бакалавр психології, практичний психолог

Навчання проходить за такими спеціалізаціями:

•          Організаційна психологія (психологія управління)
  •       Дитяча психологія

Під час навчання студенти спеціальності «Психологія (практична психологія)» проходять практики:

•         Навчально-ознайомлювальна
  •         Культурологічна (безвідривувіднавчання)
  •         Навчальна психодіагностична
  •         Виробнича психоконсультативна
  •         Виробнича психокорекційна

Після закінчення 4-го курсу випускники отримують наступну кваліфікацію:

«бакалавр практичної психології, практичний психолог»

СФЕРИ ДІЯЛЬНОСТІ ВИПУСКНИКІВ

Практичний психолог у закладах освіти; практичний психолог на підприємстві; реабілітаційних центрах, соціально-психологічних службах; практичний психолог в органах державної влади та управління (при опануванні дисциплін додаткової спеціалізації); психолог-консультант в освітніх, медичних та пенітенціарних закладах (при опануванні дисциплін додаткової спеціалізації).

Зарахування на 1 курс здійснюється на конкурсній основі. Враховується середній бал атестату, результати незалежного тестування з «Українська мова та література», «Біологія», «Історія України» або «Іноземна мова» (Англійська мова; Французька мова; Німецька мова; Іспанська мова).

Випускникам 4-ого курсу ми пропонуємо навчання на магістратурі терміном на 1 рік 6 місяців (денна та заочна форма навчання) та 1 рік 10 місяців (денна форма навчання).

Після закінчення магістратури терміном навчання 1 рік 6 місяців навчання випускник отримує кваліфікацію: магістр практичної психології, викладач психологічних дисциплін, практичний психолог і може обіймати посади:

- Викладач психологічних дисциплін;

- Практичний психолог у закладах освіти;

- Психолог-консультант;

- Психолог у психолого-медико-педагогічній консультацї (ПМПК);

- Психолог-тренер;

- Психолог-рекрутер;

- Психолог-менеджер по роботі з персоналом.

Після закінчення магістратури терміном навчання 1 рік 10 місяців навчання випускник отримує кваліфікацію: магістр практичної психології, психолог-дослідник, викладач психології і може обіймати посади:

- Викладач психологічних дисциплін;

- Практичний психолог у закладах освіти;

- Психолог-консультант;

- Психолог у психолого-медико-педагогічній консультацї (ПМПК);

- Психолог-тренер;

- Психолог-рекрутер;

- Психолог-менеджер по роботі з персоналом;

- Молодший науковий співробітник дослідницької установи.

Форми навчання: денна, заочна.
Навчання здійснюється за рахунок бюджетного фінансування (бюджетні місця) та за рахунок юридичних та фізичних осіб (контрактні місця).

Server Time: 2017-11-24 12:38:47

На сайті один гість та відсутні користувачі