Зустріч студентів з ветераном другої світової війни Рябухіним Миколою Аркадійовичем

6 квітня 2011 року відбулась зустріч студентів першого курсу (15 прпс) з ветераном Великої Вітчизняної війни полковником у відставці Рябухіним Миколою Аркадійовичем.

Людина яскравої долі, викладач за покликанням, полковник у відставці. Рябухін М.А. завжди знаходить час, щоб зустрітись з молоддю. Спогади Миколи Аркадійовича про основні події Великої Вітчизняної війни, зокрема про визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, про славний шлях своїх бойових побратимів та найбільш значимі моменти фронтового життя нікого не залишили байдужими.

На розгляд студентів були представлені фотодокументи часів війни, зокрема ксерокопія статті «Вечірня Москва» де у рубриці фронтових зведень було написано про героїчний вчинок лейтенанта Рябухіна М.А. Копії документів були передані студентам групи, які виявили бажання зробити стенд присвячений цим подіям. На зустрічі з ветераном виступили також куратор групи Василенко Тетяна Ярославівна, член Ради ветеранів доцент Кот Микола Захарович, завідувач кафедри медико-біологічних наук і валеології Страшко Станіслав Васильович, який привітав ветерана і висловив глибоку подяку за його бойовий та трудовий героїзм.

Зі словами вдячності та шани до ветеранів Великої Вітчизняної війни звернулись студенти групи.

Переглянути фотоальбом...

2090

Server Time: 2018-06-23 08:01:06

На сайті один гість та відсутні користувачі