Виставка творчих робіт студентів «Весняні настрої. Відродження»

В Інституті педагогіки і психології до Дня Перемоги відкрито виставку творчих робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва «Весняні настрої. Відродження». На виставці представлено кращі твори молодих митців, відібрані Художньою радою Інституту на зимовій екзаменаційній сесії.

Зимові холоди сповнили серця студентів чеканням весняного тепла, надією на сонячні промені, прагненням відродитися після суворих снігів. Сонце своєї душі студенти присвячують Дню Перемоги, запрошуючи ветеранів Національного університету імені М.П.Драгоманова відвідати виставку живописних творів і прикладної творчості в аудиторіях 11-6, 11-7, 11-10.

Серед студентських робіт особливої уваги заслуговує чудовий архітектурний пейзаж Юлі Якуби, а також сповнені весняного настрою «Блакитні гори» Марії Дуки. Тепла посмішка з’явиться на обличчях відвідувачів виставки перед роботами Ганни Нечипорук і Микити Кирильчука, де серед предметів натюрморту нам посміхатимуться такі різні пасхальні кролики. Залитий розтопленою олією щедрого сонця натюрморт Оксани Вдовиченко наповнить наше серце чеканням теплого літа та його щедрих плодів. «Вітряки» Ганни Оксанич закрутять потоками веселого вітра, а філософські глибока «Творчість» Яни Тютюн примусить задуматись над світлом і темрявою творчих мук митця.

Запрошуємо на нашу виставку!

Переглянути роботи...

2090