Ви тут:  Головна Події Академічна доброчесність: писати без плагіату можливо

Академічна доброчесність: писати без плагіату можливо

3 березня 2020 року на базі Факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова для студентів І курсу спеціальності «Дошкільна освіта» було проведено семінар-практикум «Академічна доброчесність: писати без плагіату можливо».

03.03.20 Академічна доброчесність 2

У рамках семінару-практикуму студенти мали можливість дізнатись про явище плагіату та особливості формування академічної доброчесності в системі вищої освіти. Були розглянуті морально-етичні засади поняття «етичний кодекс студента» як механізм протидії плагіату та базис формування системи професійних якостей особистості: вимогливість до самого себе і свого оточення, відповідальність за наслідки своїх дій, чесність.

03.03.20 Академічна доброчесність 3

Особлива увага була зосереджена на ролі і значущості етичних кодексів у процесі підготовки майбутніх фахівців, розглядався вплив академічної доброчесності на якість освіти. Завершився семінар-практикум анкетуванням студентів і підведенням підсумків. Модератор заходу: Сопова Дана Олегівна, викладач ЦК з педагогічної освіти Університетського коледжу, аспірант ІV курсу кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

03.03.20 Академічна доброчесність 4

03.03.20 Академічна доброчесність 1