Ви тут:  Головна Події Експертне обговорення проєкту Державного стандарту базової середньої освіти

Експертне обговорення проєкту Державного стандарту базової середньої освіти

24 лютого на кафедрі медико-біологічних і валеологічних основ охорони життя та здоров’я Факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова відбулося експертне обговорення проєкту Державного стандарту базової середньої освіти (соціальна та здоров’язбережувальна освітня галузь).

Професор С. Страшко – один із співавторів проєкту – виступив модератором зібрання. До дискусії долучилися представники НАПН України (академік І. Бех, член кореспондент М. Гриньова), МН України (О. Ліннік, С. Фіцайло), МОЗ України (І. Сорока), викладачі: НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, ХНУ імені В.Н.Каразіна, ХНПУ імені Г.С.Сковороди, НПУ імені М.П. Драгоманова, Університету Грінченка, ПНПУ імені В.Г. Короленка, громадських організацій: Міжнародної академії «Культури безпеки, екології та здоров’я», БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї», ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту», Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів, Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН України, підліткового руху «Teenergizer», вчителі шкіл. Учасники зустрічі позитивно оцінили проєкт стандарту і вважають, що він може бути представлений МОН для громадського обговорення.

обговорення проєкту 2 min 1

обговорення проєкту 3 min