Ви тут:  Головна Події Результати I етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на Факультеті педагогіки і психології у 2019-2020 н.р.

На Факультеті педагогіки і психології завершився I етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей: «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» та «Образотворче мистецтво».
    І місце вибороли кращі студенти. Рішенням конкурсних комісій їх роботи делеговані на II етап Конкурсу у відповідні ЗВО:
Золотаренко Тетяна

Спеціальність «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»:
Золотаренко Тетяна Олександрівна (4 курс, 4 ПН група). Тема дослідження: «Формування основ громадянської компетентності в учнів початкової школи у процесі хвильових занурень в умовах STREAM-освіти». (Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Васютіна Тетяна Миколаїна)

Мірошніченко Анастасія

Спеціальність «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»:
Мірошніченко Анастасія Олексіївна (3 курс, 30 ОМ група). Тема дослідження: «Інстаграм як середовище презентації історико-мистецьких знань». (Науковий керівник:  доктор педагогічних наук, професор кафедри образотворчого мистецтва Шевнюк Олена Леонідівна)

Спеціальність «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»:
  Литвин Вікторія

Литвин Вікторія Василівна (4 курс, 403 ДПР група). Тема дослідження: «Розвиток пам'яті дітей старшого дошкільного віку засобами ейдетики». (Науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості Гальченко Вікторія Миколаївна)
Коваль Юля

Коваль Юлія Олександрівна (1 курс, 102 МДПН група). Тема дослідження: «Розвиток пізнавальної активності дітей старшого дошкільного віку засобами ігрових освітніх технологій». (Науковий керівник: старший викладач кафедри методик та технологій дошкільної освіти Волощенко Наталія Олександрівна)