Ви тут:  Головна Події Співпраця Факультету педагогіки і психології з The LEGO Foundation в Україні

Співпраця Факультету педагогіки і психології з The LEGO Foundation в Україні

20 лютого 2020 року відбувся тренінг «Діяльнісний підхід у ЗВО» з підготовки викладацького складу кафедри педагогіки і методики початкового навчання до реалізації концепцій Нової української школи з використання ігрових та діяльнісних методів навчання.

Лего 20.02 Шуляк 4 Лего 20.02 Шуляк 2

Проведення такого заходу стало можливим завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України з фондом The LEGO Foundation та факультетом педагогіки і психології НПУ ім. М. Драгоманова. Метою такої співпраці є забезпечення сталих, стійких і тривалих змін в освіті та надання можливості нашому педагогічному університету бути драйвером трансформацій в освіті.

Лего 20.02 Шуляк 3

Лего 20.02 ШулякПрограма тренінгу була спрямована на підготовку викладачів до викладання спецкурсів з ігрових та діяльнісних методів навчання в початковій школі, ознайомлення з методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок», акцентування уваги педагогів на зміну підходів до взаємодії з дітьми тощо.

Заняття проводила пані Олена Шуляк – тренер від фонду The LEGO Foundation.

Учасники тренінгу щиро вдячні керівництву факультету за надану можливість у підвищенні професійного рівня.

Учасник тренінгу доцент Лук`янченко О. М.