Ви тут:  Головна Події Участь Факультету педагогіки і психології у розробці стандарту загальної середньої освіти НУШ та професійного стандарту вчителя

Участь Факультету педагогіки і психології у розробці стандарту загальної середньої освіти НУШ та професійного стандарту вчителя

   Під егідою Міністерства освіти та науки України та міжнародного проєкту «Фінська підтримка реформ української школи» відбулася чергова зустріч робочих груп розробників державного стандарту загальної середньої освіти для 6-9 класів Нової української школи та професійних стандартів учителів початкової та середньої школи.

     У зустрічі брали участь Арто Ваахтокарі - керівник проєкту "Навчаємося разом", Вадим Карандій - директор Укранського іституту розвитку освіти, Роман Шиян - заступник директора команди підтримки реформ МОН України, національний директор проєкту "Навчаємося разом", Олена Лінник - державний експерт директорату дошкільної та шкільної освіти МОН України. 

    Уже в травні-червні цього року стандарт НУШ буде подано на затвердження Кабінетом міністрів України, що робить нагальною розробку професійних учительських стандартів, які б відповідали сучасним реформам у школі. За дорученням ректора Віктора Андрущенка до складу робочих груп увійшли фахівці НПУ імені М. П. Драгоманова – вишу, що має 185-річний досвід підготовки фахівців для закладів освіти. Від Факультету педагогіки і психології до цієї роботи було залучено професорів Ірину Шапошнікову, Станіслава Страшка, Людмилу Телецьку і доцена Тетяну Воронцову.

Проф стандарт 20 2 Проф стандарт 20 3

   Декан Факультету педагогіки і психології професор Тарас Олефіренко всіляко підтримує та стимулює професорсько-викладацький склад до активної участі у державних проєктах з реалізації концепції Нової української школи.

   24 лютого 2020 року на факультеті педагогіки і психології із залученням представників МОЗ, Національної академії педагогічних наук, громадських організацій та фахівців випускових кафедр МОН України буде проводити обговорення стандарту освітньої галузі «Соціальна і здоров’язбережувальна» для Нової української школи.