Ви тут:  Головна Події Учися в Україні, практику здобувай за кордоном!

Учися в Україні, практику здобувай за кордоном!

НПУ імені М. П. Драгоманова – це університет, якій відрізняється високою якістю надання освітніх послуг і активним розвитком міжнародних зв’язків з університетами майже усіх країн світу. Наші найкращі студенти та аспіранти успішно підвищують свою кваліфікацію і проходять стажування за кордоном.
   На Факультеті педагогіки і психології за підтримки декана Тараса Олефіренка, заступника декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків Олени Матвієнко та ректора університету Віктора Андрущенка студентам й аспірантам надано можливість здобувати найкращий світовий досвід за межами України.

Акад моб 6 Акад моб 7

У рамках спільного проекту Факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова та Факультету гуманітарних, спортивних та освітніх наук Університету Південно-Східної Норвегії (Королівство Норвегія) "Розвиток демократичної культуру в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині" студентка 4 курсу Крістіна Рожкова виборола можливість пройти навчання за програмою академічної мобільності в Норвегії. Наступний семестр переможиця проведе в місті Вестфолд, Норвегія, вивчаючи курс «Outdoor education and experiential learning in schools and kindergartens».

Акад моб 1 Акад моб 3

Випускниця нашого Факультету, аспірантка другого року навчання Оксана Цихмейструк проходить стажування у Фінляндії в Західно-Фінляндському коледжі м. Гуйттінен. У програмі: зустріч з представниками відділу освіти в мерії м. Гуйттінен, візит до дитячого садка, візит до початкової школи, візит до гімназії та до Університету прикладних наук Сатакунти.

Акад моб 5 Акад моб 4

Радіємо за наших студентів і аспірантів, які успішно реалізують своє право на академічну мобільність.

Пресслужба Факультету