Ви тут:  Головна Події Випуск магістрів спеціальності "Дошкільна освіта" (2020)

Випуск магістрів спеціальності "Дошкільна освіта" (2020)

17 січня 2020 року в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам денної та заочної форм навчання спеціальності "Дошкільна освіта" факультету педагогіки і психології.

Випуск зима 2020

Випускники отримали дипломи магістра за напрямом «Дошкільна освіта» професійної кваліфікації – викладач закладу вищої освіти, інспектор з дошкільного виховання, а також за додатковими кваліфікаціями: практичний психолог у закладах освіти, вчитель початкової школи, вихователь дітей дошкільного віку з правом проведення занять іноземної мови, вчитель-логопед.

Випуск Мг ДО 2020 1

Із вітальним словом до випускників, їхніх рідних, викладачів та гостей свята звернувся проректор з міжнародних зв'язків Лавриненко Володимир Григорович, який передаючи вітання та найкращі побажання від ректора університету, академіка Андрущенка Віктора Петровича, зичив випускникам щасливої долі, натхнення, творчих досягнень та професійного зростання.
   Для вручення дипломів магістра дошкільної освіти на сцену були запрошені декан факультету педагогіки і психології, академік Бондар Володимир Іванович, завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості, професор Цвєткова Ганна Георгіївна та завідувач кафедри методик та технологій дошкільної освіти, професор Луценко Ірина Олексіївна.

Випуск Мг ДО 2020 2

Теплими й щирими були слова вдячності вже колишніх студентів, а тепер вже колег, своїм мудрим та добрим наставникам. Дівчата дякували викладачам та керівництву факультету за уважне, доброзичливе ставлення, отриманий багаж знань та вмінь, підтримку та взаєморозуміння, й бажали подальших творчих успіхів та натхнення в нелегкій викладацькій діяльності.

Випуск Мг ДО 2020 4

Свято закінчилося – море квітів, усмішок, душевних слів та, найголовніше, яскравого блиску в очах, який свідчив про любов до справи, бажання та готовність працювати й розвиватися далі, передаючи отримані знання й емоції наймолодшим громадянам нашої держави – дошкільникам. Нехай же ніколи не згасне цей вогник закоханості в педагогічну справу в душах студентів-драгоманівців, відважних лицарів шляхетності й любові!

Випуск Мг ДО 2020 5

Кафедра педагогіки і психології
дошкільної освіти та дитячої творчості