Ви тут:  Головна Події Вітаємо випускників-магістрів спеціальності «Початкова освіта»

Вітаємо випускників-магістрів спеціальності «Початкова освіта»

Вітаємо випускників спеціальності 013 "Початкова освіта" денної та заочної форм навчання із закінченням Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та отриманням дипломів за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів. Урочистості з цієї нагоди відбулися 17 січня 2020 року.

Випуск Мг ПО 2019

Випуск Мг ПО 2019 2

Випускники отримали диплом магістра початкової освіти з професійною кваліфікацією – викладач педагогіки і методики початкової освіти; вчитель початкової школи; організатор початкової освіти; вчитель іноземної мови в початкових класах / практичний психолог.
   Щиро поздоровляємо випускників та куратора групи канд. пед. наук., доцента Васютіну Тетяну Миколаївну! Бажаємо нашим випускникам професійного працевлаштування, творчого натхнення та пишатися педагогічною родиною драгоманівців!

Випуск Мг ПО 2019 1