Ви тут:  Головна Події Запрошуємо до участі у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції  «Актуальні проблеми психології розвитку особистості»  14-15 травня 2020 року.

Онлайн-зустріч відбудеться в четвер 14 травня  об 11.00 на платформі Zoom (перехід за посиланням >>> https://zoom.us/j/93671486398) із прямою трансляцією на сторінці ФПП у Facebook.

>>> PROGRAM (Програма конференції) <<<

Основні напрями роботи конференції:

1. Особистість у сучасному вимірі: теорія і практика.
  2. Психологічні і педагогічні проблеми розвитку особистості в умовах Нової української школи.
  3. Інноваційні технології у підготовці фахівців гуманітарного профілю до роботи з дітьми та молоддю.
  4. Психологічна служба в умовах трансформаційних змін.
  5. Вплив медійних ресурсів на якість особистісної взаємодії.
  6. Психологічна безпека особистості.
  7. Техніки роботи психолога з сім’ями.

До участі в конференції запрошуються: науково-педагогічні працівники та наукові співробітники, викладачі, аспіранти, докторанти, здобувачі наукових ступенів, практичні психологи, вчителі, вихователі, студенти.

Інформаційний лист (завантажити)

міжнародна інтернет конференція