Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра практичної психології Оголошення та події кафедри Колектив кафедри вітає шановну Тамару Семенівну Яценко з Ювілеєм!

Колектив кафедри вітає шановну Тамару Семенівну Яценко з Ювілеєм!

Ювілей Яценко Т. С. 02.05.24Ювілей Яценко Т. С. 02.05.24

Сьогодні колектив кафедри вітає з Ювілеєм нашу шановну колегу, висококваліфікованого професіонала і просто чарівну жінку, Яценко Тамару Семенівну!!!

Від щирого серця прийміть від нас вітання і частинку нашої любові до Вас. Це велика радість та вдача — працювати з Вами в одному колективі! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, та здійснення найсміливіших мрій. Успіхів на роботі, побільше посміхатися й бути в ресурсі та гармонії. Нехай у Вашому житті будуть не тільки робочі будні, а й святкові дні, яскраві та незабутні. Нехай свято для Вас буде не тільки сьогодні, а й кожного дня. Бажаємо Вам завжди бути на висоті, нехай кожного дня трапляється диво, хоча б маленьке. Нехай Ангел Хранитель завжди оберігає Ваш шлях, а Господь приносить Вам щастя!

З повагою та найкращими побажаннями

Колектив кафедри практичної психології Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова