Ви тут:  Головна Конференції Міжнародна конференція «Професіоналізм педагога в умовах європейських цифрових інновацій» (16-17.05.23)

16 травня 2023 року відбулася Міжнародна онлайн-конференція «ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ПЕДАГОГА В УМОВАХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦИФРОВИХ ІННОВАЦІЙ» у межах реалізації проєкту програми ERASMUS+ Jean Monnet Module «Україна – ЄС: міжкультурна комунікація в освіті» (620354-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE). Наукових захід був проведений кафедрою теорії і практики початкової освіти факультету початкової, технологічної та професійної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет». Співорганізатором зустрічі виступив Педагогічний факультет Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Конференція Донбас 16 17.05.23

Від команди нашого факультету із вступним словом звернувся до академічної спільноти декан педагогічного факультету професор Тарас Олексійович Олефіренко.

Конференція Донбас 16 17.05.23

Із доповіддю «Толерантність як особистісна риса сучасного педагога» виступила Ольга Миколаївна Лук’янченко, доцент кафедри початкової освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

Конференція Донбас 16 17.05.23

У роботі конференції взяли участь студенти, магістранти, аспіранти, науковці, представники всіх ланок і галузей освіти. Доповідачі у своїх виступах ділились своїм досвідом відповідно до тематичних напрямів конференції: перспективні напрями розвитку освіти в умовах її реформування та інтернаціоналізації; створення цифрового освітнього середовища в закладах освіти різних рівнів; стратегії міжкультурної комунікації в педагогічній освіті в євроінтеграційному контексті; цифрові форми міжкультурної комунікації як відповідь на процеси глобалізації сучасної освіти та науки; інноваційний розвиток системи вищої освіти: соціокультурний вимір; інновації в системі неперервної педагогічної освіти на сучасному етапі її модернізації; медіаосвіта і медіаграмотність: європейський вимір (у межах реалізації програми Еразмус + Модуль Jean Monnet «Європейські практики медіаосвіти» / «European Practices in Media Education» 101085162 – EUPinMEd – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

Програма конференції↓pdf

Матеріали конференції будуть розміщені на сайті ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (http://www.slavdpu.dn.ua/) та на сторінці проєкту «Україна – ЄС: міжкультурна комунікація в освіті» на цифровому порталі кафедри (http://psll.paradox.dn.ua/erasmus). Кожен учасник конференції отримає сертифікат із зазначенням кількості навчальних годин (12 годин). За результатами конференції планується видання збірника тез наукових доповідей, якому буде присвоєно індекс УДК.

Сертифікати учасників↓Диск