Ви тут:  Головна Конференції Підсумки щорічної Звітної науково-практичної конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2023»

3 квітня 2023 року Тиждень студентської науки – 2023 в УДУ імені Михайла Драгоманова розпочався пленарним засіданням звітно-наукової конференції студентів і аспірантів «Освіта і наука – 2023», яке проходило у коференц-залі центрального корпусу університету у змішаному форматі з використанням онлайнової участі засобом Google Meet.

освіта і наука 2023 пф уду

Із вітальним словом до учасників заходу звернувся проректор з наукової роботи Григорій Торбін, передав вітання від ректора Віктора Андрущенка та підкреслив вагомість науки, особливо у час війни та подальшої відбудови держави. «Одним із важливих принципів Драгомановського університету є єдність освіти і науки. Студенти-драгомановці не лише навчаються, але й активно проводять наукові дослідження, результатами яких будуть ділитися протягом цього тижня і на пленарному, і на секційних засіданнях», – наголосив Григорій Мирославович. Привітала молодих науковців з їх першими кроками у науці професор Марія Шеремет, декан факультету спеціальної та інклюзивної освіти, побажала молоді успіхів та нових здобутків на науковій ниві.

освіта і наука 2023 пф уду

Представницею від молодої наукової спільноти Педагогічного факультету на загальноуніверситетському засіданні виступила аспірантка Ірина Тарасова з доповіддю про актуальність дослідження готовності психолога до корекційно-відновлювальної роботи з постраждалими від військової агресії.

освіта і наука 2023 пф уду

4 квітня було проведено пленарне засідання на Педагогічному факультеті у рамках щорічної Звітної науково-практичної конференції студентів та аспірантів УДУ імені Михайла Драгоманова «Освіта і наука – 2023» в онлайн-режимі засобом Zoom із прямою трансляцією на сторінці факультету у Facebook.

Модератор заходу Оксана Григорівна Коханко, доцент кафедри початкової освіти, побажала наснаги учасникам конференції та передала вітання від декана професора Тараса Олексійовича Олефіренка молодим науковцям Педагогічного факультету.

На пленарному засіданні було представлено 8 змістовних доповідей. Свої результати наукових розвідок продемонстрували кращі студенти-науковці та аспіранти нашого факультету різних спеціальностей. Усі учасники конференції мали можливість долучатися до обговорення в чаті й у відеозустрічі.

5-6 квітня 2023 року на кафедрах факультету проводяться секційні засідання звітної конференції, де всі бажаючі студенти та аспіранти можуть презентувати свої наукові досягнення, подискутувати та поділитися цікавим досвідом.

Бажаємо всім учасникам наукових зустрічей плідної співпраці, нових ідей для пошуків і розвитку української науки та освіти!!!

Відеозапис трансляції на Гугл-Диску↓

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ (УДУ)↓

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ (ПФ)↓

СЕРТИФІКАТИ учасників↓