Ви тут:  Головна Конференції Про трансляцію VII Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» (12.05.20)

У вівторок 12 травня об 11:00 відбулась пряма трансляція VII Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» засобами сервісу Zoom на сторінці Факультету педагогіки і психології у Facebook. І за одну добу відео трансляції вже набрало 1 тисячу переглядів! Тож пропонуємо вашій увазі короткий звіт події, до якої готувались із хвилюванням, удосконалюючи свої навички спілкування онлайн.

12.05 Всеукр студ конференція 1

Із вітальним словом до учасників і гостей конференції звернувся декан факультету професор Тарас Олефіренко, наголосив на важливості й актуальності вільного пошуку студентської молоді у науковому просторі, побажав натхнення, сміливості та успіху у дослідницьких спробах і знахідках.

Ведуча онлайн-зустрічі – заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків професор Олена Матвієнко – розпочала пленарне засідання і зазначила, що напередодні організаційний комітет розглянув 180 тез учасників конференції з різних навчальних закладів України, серед яких: Київський університет імені Бориса Грінченка та Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (м. Київ), Криворізький державний педагогічний університет (м. Кривий Ріг), Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди (м. Харків), Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка (м. Чернігів), Комунальний заклад вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» (м. Вінниця), Кременчуцький педагогічний коледжу імені А. С. Макаренка (м. Кременчук), Красноградський коледж КЗ «ХГПА» ХОР (м. Красноград), КЗ «Бердичівський педагогічний коледж» Житомирської обласної ради (м. Бердичів), КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» (м. Білгород-Дністровський), Мукачівський державний університет (м. Мукачево), Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (м. Дрогобич), Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (м. Івано-Франківськ), Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (м. Полтава).

Дякуємо за своєчасні, змістовні й глибокі доповіді на актуальні, хвилюючі та злободенні теми студентам і науковим керівникам: Юлії Коваль (доцент Світлана Поворознюк), Юлії Юрченко (викладач-методист Наталія Пастушенко), Олені Парталі (викладач-методист Зоя Суддя), Аліні Кононенко (професор Мар’яна Марусинець), Максиму Борисьонку (доцент Ірина Онищенко), Анастасії Тютюнник (доцент Ірина Онищенко), Єлизаветі Мельничук (професор Ганна Цвєткова),  Ганні Данюк (Ірина Головська), Катерині Мостепан (професор Мар’яна Марусинець), Дарині Авраменко (доцент Наталія Рудічєва), Олександрові Капшученку (доцент Інна Лапченко), Оксані Марухно (Оксана Барнич), Катерині Герасименко (доцент Наталія Голота), Ірині Петрик (професор Олена Шевнюк), Юлії Суюндуковій (доцент Тетяна Васютіна).

Матеріали доповідей розміщені у >>> Збірнику «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» (2020) у 2-х частинах

Відео трансляції можна переглянути на нашому каналі YouTube за посиланням >>>